KlasykaGatunku.pl

Mercedes CLK 430 Cabriolet A208 2000 – SPRZEDANY

Mercedes CLK 430 Cabriolet ma tylny napęd, wspaniale kojący silnik V8 pod maską i miejsce na wygodną podróż bez dachu dla czterech osób. Na rynek wszedł w październiku 1999 roku, wraz z wprowadzeniem do serii W208 około 800 zmian, z czego około 200 można było dostrzec gołym okiem. W prezentowanej wersji Elegance oferował chromowane ramki szyb i klamki drzwi oraz wykończenie wnętrza w drewnie orzechowym. To do dziś bardzo elegancki pojazd, który z mocnym, 286-konnym silnikiem V8 jeździ wprost rewelacyjnie. Ten egzemplarz wyróżnia się piękną kolorystyką, doskonałym stanem zachowania, fantastycznie utrzymanym wnętrzem i wciąż oryginalną powłoką lakierniczą. Zasługa to jego jedynego dotąd właściciela w Szwajcarii, który przejechał nim zaledwie 86 tysięcy kilometrów.

Mercedes CLK 430 w208
Data produkcji: 24.05.2000
Pojemność silnika: 4266 ccm
Moc silnika: 286 KM / 205 kW
Przebieg: 86,406 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes CLK 430 serii w208 w kolorze „366 Azuritblau Metallic” z szarą skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Elegance. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Schafisheim, Szwajcaria. Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania i bardzo niskim przebiegiem 86 tysięcy kilometrów.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych ognisk korozji czy widocznych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada wciąż fabryczny lakier na każdym elemencie.

Wnętrze jest kompletne, widoczne minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka wygląda praktycznie jak nowa. Komplet fabrycznych dywaników. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak rys czy pęknięć.

Spód i wnęki nadkoli bez żadnych ognisk czy nalotów rdzy. Ze względu na to, że samochód był użytkowany tylko w sezonie oraz garażowany, spód wygląda jak w rocznym pojeździe. Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

Dach materiałowy jest wciąż fabryczny i wygląda jak nowy. Oryginalny windschott wraz z pokrowcem znajduje się w bagażniku, również stan jak nowy.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku na Motul 10w40, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly
– wymiana filtrów powietrza
– czyszczenie i impregnacja dachu materiałowego
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.