Mercedes CLS 320 CDI C219 2008 – 74000 PLN – Warszawa

Mercedes CLS 320 CDI C219 to wersja idealna, by przemierzać kilometry z niewysokim spalaniem i pełnym podziwem dla wyjątkowej prezencji tego samochodu. Jedynie 76000 km po upływie ponad dekady to rzecz niebywała i nie do odnalezienia w Japonii, gdzie i owszem, auto z takim przebiegiem wciąż możemy odnaleźć, ale w sprzedaży królowały benzynowe V8. Ten egzemplarz jednak pochodzi z polskiej sieci sprzedaży, pod maską otrzymał tak kochaną u nas jednostkę wysokoprężną, i jak widać, jeździł zdecydowanie mniej niż inne. Taka oferta pojawia się na rynku raz na kilka lat. Taki Mercedes wciąż ciszyć może jak nowy, a jego stylistyka pozostaje świeża i aktualna, tym bardziej atrakcyjna, że samochód posiada pasujący do jego sportowego stylu pakiet AMG i elegancki, czarny kolor lakieru.

Mercedes-Benz CLS 320 CDI C219
Rocznik: 2008
Przebieg: 76000 km
Pojemność: 3000 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 230 KM

Cena: 74000 PLN

Mam do sprzedania samochód marki Mercedes, model CLS 320 CDI. Samochód pochodzi z polskiego salonu Mercedesa.
Jestem jego drugim właścicielem w rodzinie.

Samochód serwisowany, ASO, przebieg autentyczny, udokumentowany. Mały przebieg wynika z faktu, iż samochód służył jedynie żonie do jeżdżenia z dziećmi do szkoły.

Auto garażowane, bezwypadkowe, wszystkie serwisy, przeglądy i wymiany, robione na bieżąco zgodnie z zaleceniami Mercedesa.

Niezawodny silnik CDI, pneumatyczne zawieszenie, skrzynia automatyczna, pakiet wizualny AMG, pielęgnowana czarna skóra w środku, komputer pokładowy, klimatyzacja dwustrefowa, szyberdach, przyciemniane szyby – więcej o aucie można poczytać w Internecie.

Opony zimowe i letnie (oba komplety aluminiowe).
Stan bardzo dobry, samochód zadbany, pielęgnowany.
Cena do negocjacji.

Telefon: +48 602 467 507
Miejscowość: Warszawa