Mercedes CLS 55 AMG C219 2006 – 100000 PLN – Opole

Trzy litery AMG to było to, czego czterodrzwiowe nadwozie C219 potrzebowało najbardziej. To w takim wykonaniu sportowy styl sprawdzał się najlepiej, czego doskonałym przykładem jest Mercedes CLS 55 AMG. Auto, w którym kierowca czuje, ze tworzenie tego samochodu było jak tworzenie dzieła sztuki, a głębokie otwarcie przepustnicy powoduje natychmiastowy uśmiech. Silnik V8, 5,4 litra pojemności i dodatkowo podkręcający jego osiągi kompresor, to w rezultacie do 476 koni mechanicznych gotowych do przeniesienia na tylną oś. Ten egzemplarz przykuwa uwagę perłowym lakierem i ogromnymi, 20-calowymi felgami. Wnętrze zostało zindywidualizowane jeszcze w fabryce, co podobnie jak odcień lakieru realizowane było w ramach pakietu designo.

Mercedes CLS 55 AMG C219
Rocznik: 2006
Przebieg: 62000 km
Pojemność: 5400 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 476 KM

Cena: 100000 PLN

Wyposażenie:
– pakiet designo,
– 20-calowe felgi Work Gnosis GR203,
– skórzana tapicerka z Alcantarą i elementami piano,
– perłowy lakier,
– praktycznie wszystkie dostępne opcje w tym modelu

Na sprzedaż piękny i unikatowy egzemplarz Mercedesa CLS55 AMG Designo. Auto jest zachowane w doskonałym stanie, posiada znikomy przebieg potwierdzony certyfikatem eksportu z Japonii. To co wyróżnia pojazd na tle innych, to perłowy biały lakier dostępny wyłącznie z pakietem Designo. Auto posiada również parę dodatkowych detali w wyposażeniu dostępnych wyłącznie w tej wersji wyposażenia. Dodatkowo w aucie zamontowane zostały 20-calowe felgi, które sprawiają, że wygląda ono zdecydowanie ciekawiej niż seria, jednocześnie nie ingerując w fabryczny stan samochodu. Auto nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Dlaczego samochód został sprowadzony właśnie z Japonii? W kraju kwitnącej wiśni wyznacznikiem prestiżu jest posiadanie luksusowego europejskiego auta z kierownicą po lewej stronie kontrastującego z obowiązującym tam ruchem lewostronnym. Niewiele osób może sobie na to pozwolić, co selekcjonuje użytkowników tego typu pojazdów. Oczywistym jest, że tego typu samochody nie są samochodami użytkowanymi na co dzień – dla przykładu, opłacanie autostrad w tego typu pojeździe mogłoby być bardzo skomplikowane . Jako rezultat, po kilku latach można odkupić tam egzemplarze bezwypadkowe w wzorowym stanie idealnie nadające się do kolekcji lub jako alternatywa do nowych, dużo droższych aut podobnego segmentu.

Samochód posiada znikomy przebieg 61000 km. Auto po sprowadzeniu przeszło kompletny detailing w firmie Dipway z Opola oraz zostało zabezpieczone twardym woskiem, który działa podobnie do powłoki ceramicznej, a jego trwałość określa się na jeden rok. Jednostką napędową jest silnik V8 z kompresorem generującym moc 476 koni mechanicznych oraz moment obrotowy 700 Nm przekładany na tylną oś. Kwintesencją serca jest piękny dźwięk, którego próbkę zamieszczamy w linku do filmu w parametrach ogłoszenia.

Auto jest opłacone i gotowe do rejestracji w Polsce.

Telefon: +48 797 954 681
Miejscowość: Opole