KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 250 Turbodiesel W210 1999 – 45000 PLN – Wrocław

Każdy zapewne słyszał niewybredne żarty z Okularów, jednak równie mocne zastosowanie ma inne staropolskie powiedzenie – “jak dbasz, tak masz”. Właściciel tego okazu przez 18 lat zapewnił mu wszystko, czego ten Mercedes E 250 Turbodiesel W210 potrzebował, nadmiernie go nie eksploatując. W efekcie przed naszymi oczami staje egzemplarz, który ma zaledwie 35 tysięcy kilometrów przebiegu i wygląda tak, jakby dopiero co opuścił bramy fabryki. Lakier pięknie błyszczy, wszystkie skóry i tworzywa we wnętrzu są przyjemnie matowe, i nawet na najbardziej szczegółowych zdjęciach nie dostrzeżemy śladu korozji. Tu kupujący będzie mógł się poczuć, jakby odbierał nowy samochód z salonu, i jest to wóz nie byle jaki. Z nieśmiertelnym turbo dieslem pod maską zabierze w niejedną sentymentalną podróż, i oby trafił tylko na równie troskliwego właściciela.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/mercedes-e250-turbodiesel/

Mercedes E 250 Turbodiesel W210
Data produkcji: 1999
Pojemność silnika: 2497 ccm
Moc: 150 KM
Przebieg: 35,491 km
Skrzynia biegów: manualna

Mercedes E250 Turbodiesel w kolorze “744 Astralsilber” z czarną skórzaną tapicerką. Samochód w perfekcyjnym stanie zachowania z bardzo niskim przebiegiem 35 tysięcy kilometrów. Sprowadzony z Brescia (Włochy) bezpośrednio od pierwszego właściciela (ur. 1937). Samochód był zakupiony nowy w salonie Mercedes-Benz “Agricar” w Brescia, zachowany nawet oryginalny rachunek zakupu, komplet 3 kluczyków, ks. serwisowa.

Stan zachowania samochodu z zewnątrz jest wzorowy. Listwy oksydowane przy drzwiach i szybach są wciąż jak pierwszego dnia. Brak widocznych rys, wgniotek czy innych mankamentów. Nadwozie wolne od korozji, od spodu wciąż wszystkie naklejki, śruby w żółtym ocynku.

Wnętrze zachowane w należytej czystości. Skórzana tapicerka nie wykazuje śladów zużycia, elementy plastikowe wciąż matowe. Wykończenia drewniane bez pęknięć czy rys. Radio nie zostało nigdy zamontowane, jest fabryczna zaślepka.

Zdjęcia z zakupu samochodu, wraz z przemiłym pierwszym właścicielem widoczne w galerii 😉

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów. Wraz z autem otrzymujesz dokumentację serwisową i komplet trzech kluczy.

Wykonane prace: wymiana oleju wraz z filtrem oleju i paliwa, nowy podnośnik szyby, kilka detali nowych z ASO MB, nowe wentylki kół.

Samochód z europejskim pochodzeniem od pierwszego właściciela.

Cena wynosi 45’000 PLN. W tej cenie odbierasz pojazd zatankowany do pełna, z pierwszym przeglądem technicznym, wykupionym ubezpieczeniem OC na 30 dni, tłumaczeniem dokumentów, opłaconą akcyzą.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 698 848 416 (Aleksander),
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.