KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 320 T S211 2003 – 21500 PLN – Wrocław

Mercedes E 320 T S211 to propozycja dla tych, którzy lubią samochody wielofunkcyjne i z gwiazdą na masce. Ten ma fajną półskórzaną tapicerkę, pakiet wyposażeniowy Avantgarde obejmujący charakterystyczne niebieskie szyby oraz znaną i udokumentowaną historię serwisową. Nie przejdzie nam przez klawiaturę, by nazywać go klasykiem, ale Klasyka Gatunku.pl sprowadziła już tyle pięknych okazów do Polski, że czasami możemy pomóc również w zareklamowaniu czegoś bardziej przystępnego, w niewygórowanym budżecie. Swoją drogą ciekawe, że pomimo przebiegu 345 tysięcy kilometrów, ślady użytku we wnętrzu są mniejsze, niż w większości podobnych samochodów w Polsce, które na licznikach mają o połowę mniej…

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/mercedes-e320t/

Mercedes E 320 T Avantgarde S211
Data produkcji: 27.02.2003 / Data pierwszej rejestracji: 16.07.2004
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 345,648 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E320 T w kolorze „723 Cubanitsilber metallic” z czarną skórzano-materiałową tapicerką. Wersja wyposażenia Avantgarde. Sprowadzony z Schaffhausen, Szwajcaria, bezpośrednio od drugiego właściciela. Zachowany w przyzwoitym stanie z normalnymi śladami użytkowania oraz upływu czasu. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Pełna dokumentacja serwisowa z książką serwisową oraz książką badań spalin “Abgas”.

Nadwozie zachowane w przyzwoitym stanie stanie, bez widocznej korozji ale z licznymi małymi śladami użytkowania. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie dobrym, bez widocznej rdzy. Tylny lewy błotnik posiada przy lampie wgniecenie parkingowe wraz z ubytkiem lakieru. Tylny zderzak posiada obcierkę lakieru z prawej strony. Przedni zderzak posiada małe otarcia lakieru w dolnej części. W przedniej części pojazdu można znaleźć małe odpryski od kamieni.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych uszkodzeń. Tapicerka zachowana w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania w typowych miejscach. Niektóre plastiki i przyciski mają rysy od paznokci. Wykończenia drewniane w dobrym stanie. Komplet fabrycznych dywaników welurowych. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne.

Felgi nie były odnawiane, mają typowe ślady użytkowania, otarcia i ubytki lakieru. Posiadają komplet opon z dobrym bieżnikiem, które jednak ze względu na rocznik nadają się do wymiany.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, zestaw naprawczy, ogranicznik przestrzeni ładunkowej, sprawna elektryczna roleta.

W samochodzie zostały wykonane przez nas następujące prace:
– wymiana uszczelek pokryw zaworowych,
– wymiana oleju w silniku na Mobil 5w-30, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly,
– wymiana płynu chłodniczego,
– wymiana przedniej szyby na nową Pilkington,
– wymienione na nowe niektóre przewody gumowe i opaski w komorze silnika,
– nowy akumulator,
– wymiana radia na sprawne,
– wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 21’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 698 848 416 (Aleksander), +48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.