KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 320 W211 2002 – 52500 PLN – Wrocław

Mercedes W211, czyli następca popularnego „okulara”, pojawił się na rynku w 2002 roku, stając się jednym z najchętniej kupowanych samochodów w całej palecie firmy. Mercedes E 320 W211 z ogłoszenia ma srebrny lakier, poziom wyposażenia Avantgarde i doskonałą skórę Nappa. Piękny stan zachowania samochodu oraz przebieg jedynie 33742 kilometry składają się na godny rozważenia okaz. To egzemplarz z samego początku produkcji, który jeździ zdecydowanie bardziej komfortowo niż większość konkurencji z początku XX wieku. Ma sprawdzony, wolnossący silnik, prostą elektronikę, jest łatwy w obsłudze i powinien służyć dłużej niż większość nowych samochodów. To wybór dla tych, którzy tęsknią za analogową prostotą wczorajszej motoryzacji, wolnej od wiecznego zmniejszania silników i zwiększania ilości elektronicznych gadżetów.

 

Mercedes E 320 Avantgarde W211
Data produkcji: 29.04.2002
Pojemność silnika: 3199 ccm
Moc silnika: 165 kW / 224 KM
Przebieg: 33,742 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E320 w kolorze „744 Brillantsilber metallic” z czarną skórzaną tapicerką „Nappa”. Wersja wyposażenia Avantgarde. Sprowadzony z Japonii. Zachowany w perfekcyjnym stanie, porównywalnym do rocznego pojazdu, z minimalnym przebiegiem 33 tysiące kilometrów. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta.

Nadwozie zachowane w perfekcyjnym stanie, bez żadnych widocznych mankamentów, rys, wgnieceń czy odprysków. Posiada na każdym elemencie pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, jak w rocznym pojeździe.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów użytkowania. Tapicerka skórzana wygląda jak nowa, jest wciąż matowa. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych bez żadnych śladów użytkowania. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Na wyświetlaczu konsoli środkowej jest jeszcze folia.

Felgi wyglądają jak nowe. Komplet prawie nowych opon.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

W samochodzie nie wykonywaliśmy żadnych prac, ostatni serwis u autoryzowanego dealera miał wykonany na początku tego roku.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 52’500 PLN zawiera kompletne opłaty, które zostały już wykonane. Samochód odbierasz w podanej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał), +48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl