KlasykaGatunku.pl

Mercedes E 430 4Matic W210 2001 – SPRZEDANY

Ci, którzy szukają mocnego, dużego i eleganckiego sedana z napędem na cztery koła, o charakterze młodego youngtimera, nie mają dużego wyboru. Na przełomie wieków o prymat walczyły modele, które policzyć można na palcach jednej ręki, a jednym z nich był Mercedes E 430 4Matic W210. Jeżeli uda nam się znaleźć dziś taki egzemplarz zachowany w bardzo dobrym stanie, bez korozji, zagwarantować nam może wiele radości. Ten “Okular” zachęca bogatą listą wyposażenia dodatkowego i pięknym, ciemnozielonym lakierem. W wersji Avantgarde wyróżnia się wnętrzem wykończonym w drewnie z klonu, a kierownicę i mieszek, tak jak w wersji Elegance, obszyto skórą. To model po liftingu, który możemy rozpoznać po smuklejszej masce i gładko wkomponowanych zderzakach oraz po lusterkach z kierunkowskazami.

Mercedes E430 4Matic w210
Data produkcji: 23.02.2001
Pojemność silnika: 4266 ccm
Moc silnika: 286 KM / 205 kW
Przebieg: 147,407 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes E 430 serii w210 w kolorze „891 Alexandritgruen Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Wersja wyposażenia Avantgarde z obszerną listą opcji dodatkowych. Sprowadzony od pierwszego właściciela z Schafisheim, Szwajcaria. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, bez żadnych widocznych ognisk korozji, wgnieceń czy innych mankamentów. Jeśli to dla kogoś istotne, posiada w większości fabryczny lakier. Drobne odpryski w przedniej części nadwozia.

Wnętrze jest kompletne, widoczne minimalne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń. Komplet fabrycznych dywaników rypsowych wyglądających jak nowe. Elementy konsoli i przyciski bez wytarć. Wykończenia drewniane wyglądają jak nowe, brak rys czy pęknięć. Nie ma uszkodzeń od słońca i wilgoci.

Kompletny zestaw narzędzi w bagażniku, nieużywane koło zapasowe.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku na Mobil 5w30, poprzedzona płukaniem preparatem Liqui Moly
– wymiana filtrów powietrza
– wymiana uszczelek pokryw zaworów
– nowe wężyki podciśnienia u góry silnika
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.