nowexcars.pl

Mercedes S 320 W140 1996 – SPRZEDANY

Początek lat 90-tych to debiut nowej S-klasy, tworzonej bez oglądania się na oszczędności i kompromisy. Nigdy wcześniej żaden wielkoseryjny samochód nie ustawił poprzeczki tak wysoko, jeżeli chodzi o komfort i jakość wykonania. W ciągu relatywnie krótkiego, 7-letniego okresu produkcji przechodził on liczne drobne zmiany, mające na celu doprowadzenie i tak świetnego modelu do perfekcji. Według wielu miłośników marki twierdzi, że żadna późniejsza S-klasa nie była już taka jak on. Ten Mercedes S 320 W140 to bogato wyposażona wersja z ostatniego etapu produkcji, w klasycznym kolorze Dunkelblau, z piękną, welurową tapicerką i rozsądnym, sześciocylindrowym silnikiem. Przebieg – jedynie 47511 km.


Link: http://nowexcars.pl/samochody/97-mercedes-benz-s-320-2/

Mercedes-Benz S 320 W140
Rok produkcji: 1997
Przebieg pojazdu: 47511 km
Pojemność silnika: 3200 cm³
Moc: 231 KM
Kolor: DUNKELBLAU

Auto wyposażone w dwustrefową klimatyzację, ABS, elektryczne szyby przednie i tylne, podwójne dźwiękoodporne szyby, przednie fotele regulowane elektrycznie, tempomat, wspomaganie kierownicy, alufelgi itd.

Mercedes odznacza się bardzo przestronnym i wyciszonym wnętrzem, doskonałą jakością wykonania zarówno nadwozia jak i wnętrza, bogatym wyposażeniem, wspaniałym komfortem jazdy i niezłymi osiągami.

Stan samochodu bardzo dobry.
Karoseria nie nosi śladów korozji.
Silnik i skrzynia biegów pracują bardzo dobrze.

Pojazd niedawno sprowadzony z Japonii.
Przebieg pojazdu potwierdzony przez Japoński Export Certificate.