KlasykaGatunku.pl

Mercedes S 500 W140 1993 – SPRZEDANY

Nie sposób przejść obok obojętnie. Mercedes S 500 W140 miał powalać konkurencję na kolana i wyznaczać nowe trendy na rynku… i zrobił to wyśmienicie. Naszpikowany rozwiązaniami wyprzedzającymi epokę, imponował rozmiarami, komfortem, świetnym wyciszeniem kabiny i jakością wykonania. Ten egzemplarz przejechał do dziś jedynie 30 tysięcy kilometrów, dzięki czemu zachował niemal fabryczną świeżość. Ma klasyczne zestawienie srebrnego lakieru z czarną skórzaną tapicerką i felgi AMG, zgodne z fabryczną specyfikacją tego egzemplarza.

Mercedes S 500 w140
Data produkcji: październik 1993
Pojemność silnika: 4973 ccm
Moc silnika: 320 KM / 235 kW
Przebieg: 30,785 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Mercedes 500SE w kolorze „744 Brillantsilber Metallic” z czarną skórzaną tapicerką. Sprowadzony bezpośrednio od spadkobiercy pierwszego właściciela. Zachowany w idealnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Mercedes był garażowany i serwisowany zgodnie z zaleceniem producenta. Zachowana dokumentacja serwisowa.

Nadwozie zachowane we wzorowym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji czy widocznych uszkodzeń, odprysków. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada na każdym elemencie wciąż pierwszy – fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, porównywalnym z dwuletnim pojazdem. Zderzaki nie posiadają żadnych obcierek.

Wnętrze jest kompletne, bez widocznych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w idealnym stanie, nie ma żadnych uszkodzeń czy wytarć, jest prawie jak nowa. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Wykończenia drewniane jak nowe. Komplet dywaników welurowych, które wyglądają jak nowe. Wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego sprawne. Brak uszkodzeń od słońca czy wilgoci.

Akcesoryjny przedni grill, zwykły szary również posiadamy, na życzenie możemy dodać do auta lub wymienić.

Felgi AMG nie posiadają żadnych obcierek czy ubytków, są praktycznie jak nowe. Komplet dobrych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 10w-40,
– wymiana filtrów powietrza,
– uzupełnienie czynnika w układzie klimatyzacji

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.