Mercedes SL 500 R230 2002 – 65000 PLN – Kraków

Rasowe coupe albo stylowy kabriolet. Prawdziwe dwa w jednym, dodatkowo w wyjątkowo wysmakowanej kombinacji kolorystycznej. Obłędne wrażenie robi tu wnętrze. Skóra, boczki, dywany w oryginalnym, czerwonym kolorze, tworzywa, nawet pasy bezpieczeństwa, a także szara alcantara z czerwonymi przeszyciami na desce rozdzielczej są tu oryginalne dzięki czemu możemy mieć pewność, że drugiego takiego na drodze nie spotkamy. Ten Mercedes SL 500 R230 trafił we Włoszech w gusta producenta wina z Mediolanu, aktualnie znajduje się w Polsce i zaoferowane zostało do sprzedaży. To auto, które w znakomity sposób łączy zwinność umiejętność dawania przyjemności zarówno podczas jazdy autostradowej, jak i spokojnej przejażdżki bocznymi drogami bez dachu.

Mercedes-Benz SL 500 R230
Rocznik: 2002
Przebieg: 174000 km
Pojemność: 5000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 306 KM

Cena: 65000 PLN

Samochód kupiony w idealnym stanie od producenta wina z Mediolanu, posiada książkę serwisową po włosku, pieczątki świadczą o regularnym serwisowaniu auta, są również różne faktury. Auto od kilku lat eksploatowane rekreacyjnie w ładną pogodę i pod względem technicznym znajduje się w idealnym stanie.
Auto niemal całkowicie w fabrycznym lakierze, poprzedni właściciel polakierował jedynie prawy przedni błotnik po obcierce parkingowej.

Auto wyróżnia się wysmakowaną kombinacją kolorystyczną, skóra w tym kolorze nie należy do często spotykanych w tym modelu.
Osobom zainteresowanym chętnie udzielę dodatkowych informacji po kontakcie telefonicznym.

Telefon: +48 534 113 230
E-mail: rlesiak@o2.pl
Miejscowość: Kraków