Nash Metropolitan Convertible 1959 – Niemcy

Na aukcji pojawił się samochód, który z pewnością przyciągnie wzrok na każdym zjeździe miłośników klasycznych samochodów, to jeden z zalewie trzech egzemplarzy w Niemczech. Nash Metropolitan Convertible posiada niemieckie historyczne tablice rejestracyjne (z literą H na końcu numeru), pochodzi z 1959 roku i jest pomalowany w oryginalne kolory (czarny i biały). W 1995 roku ten tzw. „Baby Nash” przyjechał z Kalifornii do Niemiec. Pochodził z pierwszej ręki, był niemal całkowicie wolny od rdzy, bezwypadkowy i nie szpachlowany. W latach 2010-2013 samochód przeszedł szereg kosztownych prac renowacyjnych. W 2015 roku, po 19 latach w tych samych rękach, Nash zmienił właściciela i obecnie jest gotowy, aby zostać własnością kolejnego miłośnika motoryzacji. Czy zostaniesz nim właśnie Ty?

Nash Metropolitan
Rok: 1959
Pojemność: 1489 cm3
Przebieg: 23108 mil
Rodzaj paliwa: benzyna
3-biegowa manualna skrzynia biegów
Moc: 55 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 10-11-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Licznik wyświetla przebieg 23 108 mil. 3-biegowa skrzynia biegów 4-cylindrowego silnika rzędowego jest uruchamiana za pomocą sterowania ręcznego na kierownicy.
Po zakończeniu 3-letniej kompleksowej renowacji w specjalistycznym warsztacie pojazd był rzadko użytkowany i odpowiednio konserwowany. Stan wizualny i techniczny pojazdu jest dobry — bardzo dobry. Aby zobaczyć pełną charakterystykę tego pojazdu, przejdź do aukcji.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Saarlouis, Niemcy

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.