Nissan Primera GT P11 1998 – 10900 PLN – Słowenia

Japońskie samochody lat 90-tych miały w sobie szczególnego ducha. Zwarte, dobrze wykonane, nawet w klasie średniej miały charakter, który szczególnie mocno odczuwalny był w topowych, usportowionych wersjach. Nissan Primera GT P11 to przedstawiciel drugiej serii modelu, obecnej na rynku w latach 1995-2001. Z dwulitrową jednostką SR20DEH nie brak jej lekkości w rozwijaniu mocy. 150 KM pozwala tu osiągnąć setkę już w 8,6 s, a prędkość maksymalna sięga 218 km/h. Primera GT P11 była wersją produkowaną tylko przez jeden rok, służącą za podstawę homologacyjną dla modelu, który uczestniczył w wyścigach samochodów turystycznych.

Nissan Primera GT
Rocznik: 1998
Przebieg: 184000 km
Pojemność: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 150 KM

Cena: 10900 PLN

Wyposażenie:
– klimatyzacja,
– ABS,
– wspomaganie układu kierowniczego,
– szklany szyberdach,
– elektrycznie otwierane szyby,
– elektrycznie sterowane lusterka,
– radioodtwarzacz CD,
– kierownica obszyta skórą,
– felgi aluminiowe,
– nowe opony Fulda,
– elementy wyposażenia charakterystyczne dla wersji GT: zegary z czerwonymi wskazówkami, obrotomierz wyskalowany do 7,000 obr./min, sportowe fotele, ospojlerowane nadwozie

Do sprzedania coraz rzadziej spotykane auto, jakim jest Nissan Primera P11 w wersji GT. Znalezienie dziś takiego samochodu w bardzo dobrym stanie to trudne zadanie.
Nadwozie jest bezwypadkowe i nie nosi śladów interwencji blacharskich. Środek w bardzo dobrym stanie. Podsufitka i boczki też bardzo ładne. Całe wyposażenie jest sprawne.

Samochód znajduje się w Słowenii, w okolicy miasta Celje. Przywiezienie go do Polski we własnym zakresie to koszt ok. 500 EUR. Ogłoszenie wystawione na prośbę właściciela, który jest Słoweńcem i prosi o kontakt w języku angielskim albo niemieckim.

Zakup na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Telefon: +38 630 706 331
E-mail: rizbo.maric@gmail.com
Miejscowość: Celje, Słowenia