Oldsmobile Cutlass Supreme 1971 – 120000 PLN – Warszawa

Mocny żółty kolor i czarne pasy upodabniają go do jednej z największych legend ery muscle cars, czyli do modelu 4-4-2, skrywającego się pod niemal identycznymi liniami karoserii. Choć zamiast 442 cali sześciennych pojemności, odnajdziemy tu 350 cali, nie znaczy to, że mamy przed sobą zwykły samochód na zakupy. Oldsmobile Cutlass Supreme z doskonałym silnikiem Rocket “small block” V8 5,7 l generuje 250 koni mechanicznych, co w zestawieniu z podwójnym wydechem brzmi pięknie i doskonale pokazuje wspaniałość amerykańskiej ery samochodów sportowych początku lat 70-tych. W wersji hardtop coupe zbudowano ich w roku 1971 dokładnie 60599 sztuk, lecz drugiej takiej jak ta można na polskich drogach ze świecą szukać. Pięknie przygotowany, po pracach renowacyjnych, czeka na nowego entuzjastę prawdziwej motoryzacji.

Oldsmobile Cutlass Supreme
Rocznik: 1971
Przebieg: 90000 km
Pojemność: 5700 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 250 KM

Cena: 120000 PLN

Wyposażenie:
– wspomaganie kierownicy
– szyberdach

Sprzedam Oldsmobile Cutlass Supreme z 1971 roku z silnikiem 350 Rocket V8 połączonym z 3-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Auto przypłynęło z Vancouver, z zachodniej Kanady, rok temu i od razu zostało poddane renowacji, które trwało około 8 miesięcy. Na aucie zostały wykonane niezbędne prace blacharskie oraz położony nowy lakier Millenium Yellow. Dodatkowo pomalowane czarne pasy, aby auto nabrało charakteru. Został wymieniony tylny zderzak, pomalowane felgi American Racing. Założone opony szersze na tył w rozmiarze 15″, natomiast przód 14″.

Pod maską pracuje 8-cylindrowy 350 Rocket o oznaczeniu 395558 2, który w połączeniu z podwójnym wydechem pięknie brzmi. Za przełączanie biegów odpowiada 3-stopniowa skrzynia Turbo Hydramatic THM-350. Dodatkowo auto wyposażone jest we wspomaganie kierownicy oraz szyberdach.

Wnętrze posiada wygodne i komfortowe fotele, które są w perfekcyjnym stanie. Została założona nowa podsufitka, dywan, boczki. Aby zapewnić większy komfort jazdy, auto zostało dodatkowo wygłuszone.

Posiada założone nowe uszczelki pokrywy zaworów, nowe sprężyny przód, nowy zbiornik paliwa oraz nowy akumulator.
Automatyczna skrzynia biegów płynnie zmienia biegi, silnik chodzi wzorowo.
Przejechane 400 km na nowym oleju w silniku i w skrzyni biegów.

Auto ubezpieczone na rok, po przeglądzie, zarejestrowane na zabytek, bez żadnych ograniczeń.
Zapraszam jazdę próbną i kupna.

Telefon: +48 791 239 399
Miejscowość: Warszawa