KlasykaGatunku.pl

Opel Omega B 2001 – SPRZEDANY

Opel Omega B debiutował w 1993 roku, będąc wówczas flagowym modelem marki. W zestawieniu z Omegą A, dysponował zupełnie nową, nowoczesną stylistyką. Ceniono go za przestronne i przytulne wnętrze, wysoki komfort, tylny napęd oraz wysoką trwałość i niezawodność. Był ostatnią limuzyną Opla tworzoną według tradycyjnego schematu – trójbryłowa sylwetka, silnik z przodu, napęd na tylną oś. Zamykał pewną erę, która u miłośników motoryzacji budzi wiele sentymentów. To właśnie dla takich fanów czeka egzemplarz jak ten. Ma silnik V6 pod maską, ciekawe zestawienie kolorystyczne i skórzaną tapicerkę, nie ma za to korozji, a podróżowanie nim z pewnością jest przyjemnością.

Opel Omega 2.6 V6
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 2597 ccm
Moc: 180 KM (132 KW)
Przebieg: 171,690 km
Skrzynia biegów: manualna

Opel Omega po liftingu w ciekawej kombinacji kolorystycznej. Samochód sprowadzony z Lugano, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w dobrym stanie z widocznymi śladami użytkowania.

Samochód posiada komplet dokumentów serwisowych, oraz kilka rachunków z ASO Opel.

Nadwozie jest zachowane w ponadprzeciętnym stanie, bez widocznych śladów korozji. Lakier jest w większości fabryczny. Odpryski lakieru w przedniej części nadwozia. Widoczne małe wgniotki na tylnej klapie i jednych drzwiach.

Wnętrze jest zachowane w dobrym stanie, jednak posiada już kilka widocznych śladów użytkowania. Skóra na fotelach, boczkach drzwiowych nie ma większych śladów zużycia.

Wykonane prace: brak.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.