Opel Rekord Sprint Coupe D 1972 – Grudziądz

Nowy Opel Rekord został zaprojektowany przez Charlesa M. Jordana. Stylistycznie samochód zrywał z poprzednikiem, czerpiącym linie nadwozia z amerykańskich limuzyn. Tradycyjnie pozostano przy pięciu odmianach nadwoziowych. Prezentowany Opel Rekord to wersja Sprint Coupe, z pięknym, smukłym, dwudrzwiowym nadwoziem. Pod maską ma najmocniejszy ze stosowanych wówczas silników w modelu, jednostkę o pojemności 1.9 l i mocy 97 KM. Samochód został odrestaurowany w 2014 roku, dostępna jest dokumentacja fotograficzna. Ten Opel zdobył liczne nagrody na zlotach i wystawach. Z całą pewnością jest godny nowego właściciela, który go doceni.

Opel Rekord Coupé 1900 Sprint Series D
Rok: 1972
Przebieg: 43 000 km
Pojemność: 1900 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów
Moc: 97 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 14-10-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Samochód został odrestaurowany w 2014 roku – dostępna jest dokumentacja fotograficzna. Wcześniej samochód był również w bardzo dobrym stanie. Tapicerka jest oryginalna, w pięknym stanie. W ofercie również znajdują się dwa zestawy kół i nowy dach winylowy.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Grudziądz, Polska

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.