Peugeot 404 Coupe Injection 1964 – Niemcy

Peugeot 404 Coupe to luksusowy gran tourer, gwarantujący wyśmienitą jakość wykonania i wspaniały komfort jazdy. Ten egzemplarz jest jednym z zaledwie około 50 wyprodukowanych z manualną skrzynią biegów z dźwignią umieszczoną na środkowym tunelu. Ponadto jest to w tej chwili jedyny taki egzemplarz w całych Niemczech. Samochód pochodzi z Włoch. Prawdopodobnie przez wiele lat był własnością hrabiny w Sardynii, od której został odkupiony przez kolekcjonera, który garażował go na podziemnym parkingu w Rzymie. Stamtąd przybył do Niemiec za pośrednictwem włoskiego biznesmena i został odkupiony przez obecnego właściciela w 2011 roku. W ostatnim czasie przeszedł kompleksową renowację, bez zważania na koszty, które przekroczyły 85 tysięcy euro.

Tego Peugeota będzie można zobaczyć na wystawie samochodów klasycznych Motorworld Classics w Berlinie (stanowisko Catawiki), która odbędzie się w terminie od 5 do 8 października. Jeśli więc chciałbyś zostać następnym właścicielem tego klasycznego samochodu, będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby go obejrzeć w tym czasie.

Peugeot 404 Coupe Injection
Rok: 1964
Przebieg: 2 000 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów

Aukcja dobiega końca w dniu 08-10-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

W ciągu ostatnich 3,5 lat nie szczędzono kosztów i wysiłku, aby w pełni odrestaurować ten pojazd. Silnik został zdemontowany i całkowicie przebudowany, m.in. zajęto się systemem wtrysku i skrzynią biegów, oraz całkowicie wymieniono przednią oraz tylną oś. Aby uzyskać więcej informacji i stać się nowym właścicielem pojazdu przejdź do Catawiki.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Berlin, Niemcy

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.