KlasykaGatunku.pl

Peugeot 607 2003 – SPRZEDANY

Jako nacja Francuzi lubią luksus, styl, dobre perfumy, ubrania i jedzenie. Jeżeli chodzi o motoryzację, od zawsze mieli swój własny styl. Potrafili tworzyć świetne limuzyny i świetne samochody sportowe. Francuz z trzylitrową v-szóstką pod maską, to brzmi poważnie! A gdy jeszcze weźmiemy pod uwagę klasę samochodu i komfort podróżowania, wynik nasuwa się sam: Peugeot 607. Sześćset-siódemka podbój rynku rozpoczęła z końcem 1999 roku, jako następca modelu 605, jednak wyposażona w całkiem nową gamę silników, z całkowicie nową stylistyką. Uwagę od razu zwrócił wysoki poziom wyposażenia samochodu: klimatyzacja, 8 poduszek powietrznych, czujniki ciśnienia powietrza w oponach, a do tego aktywne zawieszenie AMVAR z elektronicznym sterowaniem poziomu tłumienia. Dziś Peugeot 607 w idealnym stanie i z niskim przebiegiem jest tak samo łatwy do znalezienia jak tygrys albinos – tak wiemy, że gdzieś jest i ktoś go widział, ale nie możemy go przytulić. Dlatego właśnie warto przyjrzeć się najpierw bliżej egzemplarzowi z ogłoszenia.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/peugeot-607/

Peugeot 607 3.0 V6 Luxe
Rok produkcji: 2003
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 158,619 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 607 w kolorze wiśniowym z kremową skórzaną tapicerką. Wersja Luxe z kompletnym wyposażeniem dodatkowym. Sprowadzony z Trogen, Szwajcaria od spadkobiercy pierwszego właściciela. Zachowany w perfekcyjnym stanie z minimalnymi śladami użytkowania.

Nadwozie nie ma posiada żadnych widocznych uszkodzeń ani korozji. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Prawa listwa przedniego zderzaka ma ledwo widoczne otarcie.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w doskonałym stanie, wygląda prawie jak nowa. Kierownica i lewarek nie mają śladów użytkowania. Drewniane wykończenia nie mają rys i są jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w idealnym stanie.

Wraz z samochodem dwa komplety takich samych alufelg w idealnym stanie, bez uszkodzeń, z dobrymi oponami.

Zachowana pełna dokumentacja serwisowa, 2 oryginalne klucze z pilotem.

Wykonane prace: brak. Nie stwierdziliśmy żadnych usterek.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.