KlasykaGatunku.pl

Peugeot 607 3.0 V6 2000 – SPRZEDANY

Francuska miękkość zawieszenia, welur na fotelach i V6 pod maską. Tak wyglądał top francuskiej motoryzacji przełomu wieków, czyli Peugeot 607 3.0 V6. Sześćset siódemka podbój rynku rozpoczęła z końcem 1999 roku, jako następca modelu 605, jednak ubrana w całkowicie nową stylistykę. Jego klasyczna forma była cieplej przyjęta niż w Renault Vel Satis czy Citroenie C6, choć upadku francuskiego high-endu powstrzymać nie zdołał. Do 2010 roku wyprodukowano 168875 egzemplarzy, a jego następca nie ukazał się do dziś. Co ciekawe, gdy na rynku niemieckim przeprowadzono ankietę zadowolenia z użytkowania samochodów, 607 wygrał segment “klasy wyższej”. Dla miłośników niemieckich samochodów jest to prawdziwe “nie do wiary”, ale oni i tak nie rzucą się na tą ofertę. Francuskie samochody po prostu trzeba lubić.

Peugeot 607 3.0 V6
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 2946 ccm
Moc silnika: 152 kW / 207 KM
Przebieg: 105,586 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Peugeot 607 w kolorze granatowym z szarą welurową tapicerką. Sprowadzony z Sankt Gallen, Szwajcaria od pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja serwisowa oraz dwa kluczyki.

Nadwozie nie ma posiada żadnych widocznych uszkodzeń ani korozji. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Brak widocznych wgnieceń czy odprysków lakieru.

Wnętrze jest kompletne, bez żadnych śladów zużycia. Welurowa tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń. Kierownica i lewarek mają tylko bardzo drobne ślady użytkowania. Drewniane wykończenia nie mają rys i są jak nowe. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie.

Komplet alufelg w idealnym stanie z dobrymi oponami.

Wykonane prace:
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Total zalecany przez producenta, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– naprawa podnośnika szyby.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.