Archiwum kategorii: Porady

Racing is life – Stylowe ubrania dla prawdziwych driverów

Serce bije Ci mocniej, gdy słyszysz charakterystyczny dźwięk silnika? Ożywiasz się, gdy prędkość przekracza tę uznaną powszechnie za bezpieczną? Oczy świecą Ci się, gdy widzisz znajome logo Gulf, Heuer lub dwa wyścigowe pasy? Hmm. Czyżbyś był fanem racingu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: społeczność miłośników motorsportu organizuje się coraz lepiej, a klasyczna motoryzacja, w tym wyścigi, szczególnie te z lat 60. i 70., czyli ze „złotych czasów” racingu, to obecnie jeden z głównych trendów w motoryzacji.
Czytaj dalej Racing is life – Stylowe ubrania dla prawdziwych driverów

Części zamienne? Oto jest pytanie!

Posiadanie samochodu, który potocznie nazwać można „klasykiem”, czasem z wyboru, a czasem poprzez zasiedzenie lub spadek, może stać się wartością dodaną do życia każdego fana motoryzacji. Nasze miłości do klasycznych samochodów nigdy nie są łatwe. Są kapryśne, czasem nieznośne, mają wady, potrafią denerwować – zupełnie jak dzieci, czy drugie połowy.
Czytaj dalej Części zamienne? Oto jest pytanie!

Land Rover Defender – 799 PLN – Warszawa

Przyzwyczailiście się zapewne, że na Giełdzie klasyków można zobaczyć wyłącznie klasyki, które można mieć na własność. Chciałbym rozszerzyć jednak prezentacje również o oferty, które można mieć na chwilę. Czyli – wypożyczenie klasyków. Na przykład taki Land Rover Defender, na godzinę lub na trzy. Wyprawa razem z instruktorem, który pokaże co i jak i da nam zasmakować off-roadu. W końcu zanim coś kupimy, warto to bliżej poznać. Znakomita sprawa, również na prezent dla zakręconej motoryzacyjnie bliskiej osoby.
Czytaj dalej Land Rover Defender – 799 PLN – Warszawa