Porsche 911 Turbo 997 2008 – 295500 PLN – Warszawa

Porsche 911 Turbo 997 otrzymało ten sam 3,6-litrowy silnik, co 996 Turbo. Tak samo cieszy tu podwójne doładowanie, a osiągi jeszcze wzrosły – moc maksymalna do 480 KM, moment obrotowy do 620 Nm. Auto przyspiesza wspaniale, bez efektu turbo dziury – to zasługa szybkiej reakcji małej turbosprężarki i potężnej mocy na wysokich obrotach uzyskiwanej dzięki większej i bardziej bezwładnej turbosprężarce numer dwa. 997 ma nowy system napędu na cztery koła, podobny do tego, jaki zastosowano w Porsche Cayenne. Elektronicznie kontrolowany system PTM (Porsche Traction Management) przekazuje nadmiar momentu obrotowego na koła, które mają szansę go przenieść, zapewniając neutralne prowadzenie i świetną trakcję w każdych warunkach pogodowych. Dla wielu główną zaletą tej generacji będzie jednak nie tyle techniczny rozwój, co wygląd. Reflektory i kształt nadwozia bardziej przypominały te ze starszych 911, co było strzałem w dziesiątkę. Oto świetnie zachowany egzemplarz 997 Turbo we wspaniałej czerwieni, ze sportowymi akcentami, które wyostrzają jeszcze jego drapieżny charakter.

Porsche 911 Turbo 997 Sportmile
Rocznik: 2008
Przebieg: 81400 km
Pojemność: 3600 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 480 KM

Cena: 295500 PLN

Oferujemy na sprzedaż ciekawy egzemplarz Porsche 911 Turbo (997) po delikatnych modyfikacjach firmy Sportmile. Model 997 Turbo zbiera pochlebne opinię wśród użytkowników i pasjonatów marki. Uważany jest za ponadczasowy i jeden z lepszych pod względem właściwości jezdnych. Prezentowany egzemplarz pochodzi z polskiego salonu i przejechał od 2008 r. zaledwie 81 tys. km.

Wnętrze pomimo upływu lat wygląda bardzo dobrze. Nosi jedynie minimalne ślady użytkowania. Skórzane fotele, deska przeszyta czerwoną nicią, wysoka jakość użytych materiałów, a do tego świetne wyposażenie w skład którego wchodzi m.in. nawigacja, xenony, fotele z pamięcią, system BOSE. To wszystko sprawia, że w tym sportowym bolidzie odnajdziemy również nutkę komfortu.

Silnik to podwójnie doładowane 3.6 z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki turbinom o zmiennej charakterystyce pracy zminimalizowano efekt tzw. turbo dziury. Pierwsza „setka” pojawia się na liczniku po niespełna 4 sekundach. Równie chętnie przekracza granicę 200 km/h… wszystko oczywiście na niemieckiej autostradzie 🙂

Modyfikacje firmy Sportmile miały na celu jedynie wyróżnienie danego egzemplarza na tle innych. Poprzedni właściciel spersonalizował auto zakładając felgi BBS Motorsport, ozdobne pasy na karoserii, pasek przeciwsłoneczny na szybie przedniej, spojler z wersji GT2 oraz wymieniono układ wydechowy. Każda z tych zmian jest odwracalna i na zlecenie zainteresowanego klienta jesteśmy w stanie wrócić do serii.

Więcej szczegółowych informacji pod nr tel. +48 785 002 616
Lokalizacja: Warszawa – salon Audi, ul. Radzymińska 267