Porsche 911T 1970 – Holandia

911 jest ikoną, choć przez dziesięciolecia zmieniła się diametralnie. Pierwszy model zaczynał jako lekki sportowy samochód, dziś posiada silnik dwukrotnie większy o trzykrotnie wyższej mocy. Ale nie to w motoryzacji jest przecież najważniejsze… Porsche 911T było wersją podstawową, jedyną z popularnych, która podczas modernizacji w 1969 roku wraz z powiększonym rozstawem osi utrzymała zasilanie gaźnikami. Na co dzień – konfiguracja w zupełności wystarczająca, oferująca 125 KM. Jednak wystarczy kilka elementów wyposażenia dodatkowego i delikatny tuning, by stworzyć prawdziwe cudo, gotowe do sportowej rywalizacji. To wyjątkowe 911 zostało w całości odrestaurowane w firmie Classic Job znajdującej się w Dalfsen, w Holandii. Zdjęcia mówią same za siebie. Samochód jest wyposażony we wszystkie udogodnienia konieczne do wzięcia udziału w rajdowej rywalizacji.

Porsche 911 T
Rok: 1970
Przebieg: 90069 km
Pojemność: 2195 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów:
Moc: 130 KM

Aukcja kończy się 15-2-2018 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Pokrywa bagażnika, przednie błotniki i maska silnika są oryginalne. Kolor lakieru Gulf Blue 6060 i pomarańczowy pasek 6161 są również oryginalne. Samochód posiada felgi Fuchs z oponami Toyo, z czarnym środkiem i aluminiową krawędzią. Rozmiar przednich opon: 205/50 R 15, rozmiar tylnych opon: 225/50 R 15.
Wentylowane tarcze hamulcowe na przedniej osi. Odnowione hamulce tylne. Hydrauliczny hamulec ręczny.
Skrzynia biegów oraz okablowanie całkowicie odnowione.

Wnętrze jest wyposażone w 2 fotele kubełkowe wykończone czarną skórą i obszyte szwami Gulf Blue. Podsufitka jest w kolorze czarnym. W oparciach zamontowano dwa schowki.
Samochód posiada kierownicę Momo.
Wszystkie wskaźniki działają prawidłowo.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Hengelo, Holandia

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.