Porsche Boxster 986 1998 – 41000 PLN – Katowice

Start miał dość trudny, bo jak przy każdym Porsche tańszym od kultowego 911, pojawiła się i tutaj łatka „samochodu dla fryzjerów”, przypięta przez ludzi nie interesujących się zbyt mocno motoryzacją. Kompletnie niesłusznie i krzywdząco, gdyż Porsche Boxster 986 to pełnoprawne Porsche, jeden z najlepiej prowadzących się roadsterów na rynku. Nisko umieszczony środek ciężkości i doskonały rozkład mas to zasługa sześciocylindrowego, przeciwsobnego silnika umieszczonego centralnie. Samochód był dopracowany i ludzie szybko go pokochali. Boxster był najlepiej sprzedającym się Porsche do czasu zaprezentowania modelu Cayenne w roku 2003. Choć jego ceny dość mocno spadły, po latach zaczyna być doceniany. To dobry moment, by potraktować go nie tylko jako maszynę do sprawiania przyjemności, ale i lokatę kapitału.

Porsche Boxster 986
Rocznik: 1998
Przebieg 87000 km
Pojemność: 2500 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 204 KM

Cena: 41000 PLN

Porsche Boxster 986 2.5 l 1998 r.
Oferowany przez nas samochód został sprowadzony z Japonii.
Auto bardzo dobrze się prowadzi i jak na dwudziestolatka ma niski przebieg i zadbane wnętrze.

Dach jest sprawny i w bardzo dobrym stanie, lakier na całym samochodzie z pominięciem jednego tylnego błotnika jest fabryczny, co jest rzadkością w tego typu samochodach.
Możemy przygotować auto pod względem serwisu olejowo-filtrowego oraz przeglądu technicznego i rejestracji, tak by można nim wracać na kołach.

Istnieje możliwość zabrania samochodu i weryfikacji stanu w dowolnym serwisie..
Kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej (sprzedaż na podstawie pełnej F-VAT).
Zapraszamy do obejrzenia.

Telefon: +48 601 431 487
Miejscowość: Katowice