Renault 16 TL 1977 – Hiszpania

Oryginalne, nigdy nie restaurowane, niemal dokładnie takie samo, jak w dniu, gdy przyjechało z fabryki, z niewielkim przebiegiem. To Renault 16 TL miało tylko jednego właściciela, który nadal pozostawił plastikową folię ochronną na kilku częściach. Samochód został wyprodukowany w 1977 roku we Francji, a w 1982 roku ten sam właściciel zabrał go do Hiszpanii i tam zarejestrował. W dzisiejszych czasach znalezienie 40-letniego pojazdu w nienaruszonym stanie jest niemal niemożliwe. Nie przegap okazji dodania tego pięknego i zadbanego klasyka do swojej kolekcji!

Renault 16 TL
Rok: 1977
Przebieg: 69000 km
Pojemność: 1565 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Manualna skrzynia biegów:
Moc: 54 KM

Aukcja dobiega końca w dniu 12-12-2017 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Ten 16 TL w całości posiada oryginalną powłokę lakierniczą. Powinno to dać wyobrażenie o tym, w jak skrupulatny sposób właściciel dbał o samochód. Wnętrze jest oryginalne, w doskonałym stanie. Elementy chromowane są w bardzo dobrym stanie. Niedawny przegląd techniczny wykazał zero wad (ważny MOT). Aktualne dokumenty hiszpańskie. Takich samochodów w nienaruszonym stanie bardzo niewiele porusza się po drogach. Pojazd sprawdzono, wymieniono filtr oleju itp. oraz chłodnicę. Mechanika w dobrym, oryginalnym stanie. Skrzynia biegów w idealnym stanie.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Sant Pol de Mar, Hiszpania

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.