Saab 9-3 Aero 2001 – SPRZEDANY

Saab musi latać. W końcu to narzędzie pilotów. Nic się nie nadaje do tego lepiej, niż najmocniejsze wersje, sygnowane jako Aero. Ten Saab 9-3 Aero skoksowany został na 280 koni mechanicznych i ma pakiet Salomon, dzięki czemu będziemy widzieli na liczniku, jak dochodzimy do 260 km/h. Taka moc na przedniej osi ma sens, o ile będziemy używać jej z głową, na autostradzie albo pasie startowym, oby nie na zakrętach. Tu odnajdziemy wszystko, co da się wycisnąć z modelu generacji YS3D.

Saab 9-3 Aero
Rocznik: 2001
Przebieg: 263000 km
Pojemność: 1985 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 280 KM

Do sprzedania coraz rzadziej już niestety spotykany na drogach Saab 9-3 Aero Coupe Salomon Edition.

Edycja Salomon Edition to prędkościomierz wyskalowany do 260 km/h, karbonowa blenda deski rozdzielczej oraz tłoczone logo turbo na oparciach wszystkich foteli.

Obecnie auto w specyfikacji MapTun Stage 4 – 280 KM/400 Nm.

Budowany jako niezawodne auto do użytku codziennego, weekendowych wyjazdów z rodziną, jako spełnienie marzeń o Aero Coupe MapTun Performance.

Wszelkie prace były wykonywane bez kompromisów, na nowych, markowych podzespołach. Auto świetnie się prowadzi, hamuje i przyspiesza. W stosunku do seryjnego Aero, różnica jest ogromna.

Saab jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nigdy nie uczestniczył w żadnym wypadku. Karoseria jest bez rdzy, z pięknym, nowym lakierem. Od nowości użytkowany tylko przez świadomych pasjonatów marki (dwóch braci w Niemczech i dwóch członków Saab Klub w Polsce). Wyszukany i sprowadzony do Polski z Niemiec na zamówienie przez profesjonalną firmę serwisującą Saaby.

Do samochodu posiadam oryginalne etui z książką serwisową i dwa komplety kluczyków, raporty TUV, CEPIK, faktury na zakup części, itd.

Więcej o aucie, przeprowadzonych pracach i modyfikacjach można się dowiedzieć z tej strony:
http://saabotage.pl/viewtopic.php?f=53&t=5326

Szczegółowe wyposażenie można sprawdzić na stronie:
https://www.thesaabsite.com/

Jest też możliwość (za dodatkową opłatą) kupić auto w specyfikacji MapTun Stage 5 (315 KM/420 Nm) z nową turbiną i wtryskiwaczami, z amortyzatorami Bilstein, ze szperą Quaife, dodatkowymi poliuretanami zawieszenia, itp. dalszymi modyfikacjami. Wedle życzenia nowego właściciela.

Data pierwszej rejestracji: 12.12.2001
Nr VIN: YS3DH35K122019243
Nr rejestracji WPR 76203
Aktualny przebieg: 263.000 km