Shelby GT 350 1968 – Niemcy

Jest to oryginalny Shelby GT 350 z 1968 roku, w kolekcjonerskim stanie. Powstał jako ukoronowanie serii zwycięstw Mustangów w amerykańskiej serii SCCA. Za modyfikacje odpowiedzialny był Carroll Shelby – wyścigowy kierowca i konstruktor, człowiek legenda, mający już wtedy za sobą starty w F1 i stworzenie Shelby Cobra. Ten egzemplarz Shelby jest niemal w takim stanie, w jakim był, gdy wyjechał na drogi w 1968 roku. Wciąż ma swój oryginalny kolor, wnętrze, silnik i skrzynie biegów, jak również oryginalne nadwozie. Zdecydowanie jest to uroczy i oryginalny pojazd. Działa tak jak powinien, a jazda nim to prawdziwa przyjemność, dlatego z całą pewnością powinien zostać doceniony przez prawdziwego kolekcjonera.

Shelby GT 350
Rok: 1968
Przebieg: 25678 km
Pojemność: 4949 cm3
Rodzaj paliwa: benzyna
Automatyczna skrzynia biegów
V8 z gaźnikami
Moc: 250 KM

Aukcja kończy się 18-2-2018 na Catawiki.
Zobacz aukcję tego samochodu, zarejestruj się i licytuj.

Catawiki to najszybciej rozwijająca się internetowa platforma aukcyjna w Europie, która zarządza cotygodniowymi aukcjami w ponad 80 kategoriach. Na naszych aukcjach samochodów klasycznych znajdziesz klasyczne samochody, współczesne klasyczne samochody, akcesoria samochodowe z całego świata i wiele innych. Catawiki wyróżnia się zespołem ekspertów, którzy oceniają każdy przedmiot w celu ustalenia jego autentyczności i jakości, zanim jeszcze zostanie on wystawiony na aukcji.

Matching numbers.
Oryginalny metaliczny kolor limonkowy, złoty.
Dostępny jest raport Marti’ego, jak również cała historia samochodu, karta danych oryginalnego Shelby oraz kalifornijskie tablice rejestracyjne.
Aby uzyskać więcej informacji, umów się na oglądanie pojazdu za pośrednictwem Catawiki.

Umów się na oglądanie samochodu tutaj.
Miejscowość: Uttenweiler, Niemcy

Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż.