KlasykaGatunku.pl

Toyota Camry Kombi 1989 – SPRZEDANA

To prawda, Toyota Camry znów jest w salonach, ale ta, do której wzdychają wszyscy, produkowana była trzy dekady temu. Generacja V20 powstawała w latach 1986–1992. Była wykonana ze świetnych materiałów, wyróżniała się dbałością o szczegóły i wysoką dokładnością wykonania oraz trwałością. Była drugą generacją modelu, lecz zarazem pierwszą zaoferowaną jako Kombi. To byłą mocna konkurencja dla każdej, renomowanej marki. Dziś nie są częstym widokiem na ulicach, lecz zadbany egzemplarz u wielu wzbudzi przyspieszone bicie serca. Ten ma jedynie 103 tysiące kilometrów przebiegu, jest wolny od korozji, a na wyposażeniu jest nawe klimatyzacja. Wspaniale!

Toyota Camry 2000 GLi Kombi
Data produkcji: 1989
Pojemność silnika: 1998 ccm
Moc: 121 KM / 89 kW
Przebieg: 102,987 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Camry GLi w nadwoziu kombi z silnikiem o pojemności 2,0 l oraz manualną 5-biegową skrzynią. Sprowadzona od pierwszego właściciela (ur. 1932) z Ludwigshafen, Niemcy. Samochód zachowany w bardzo dobrym stanie, wolny od korozji. Bardzo niski przebieg 103 tysiące kilometrów. Na wyposażeniu nawet klimatyzacja. Zachowana dokumentacja serwisowa.

Nadwozie posiada wciąż fabryczny lakier, w dobrym stanie, jednak z różnymi śladami użytkowania. Widoczne są małe rysy, drobne ubytki, odpryski, kilka małych wgnieceń. Wgniecenie w okolicach listwy prawego progu. Mimo to, naszym zdaniem jest zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku i typu samochodu. Zderzaki posiadają drobne użytkowe zagniecenia i zarysowania, jednak nie są one na tyle widoczne aby wymagały ponownego lakierowania. Wszystkie lampy, listwy i emblematy są całe, bez widocznych uszkodzeń. Korozji brak. Spód w stanie nadzwyczajnym jak na Japończyka.

Wnętrze jest w bardzo dobrym stanie z różnymi drobnymi śladami użytkowania. Tapicerka na fotelach jest prawie jak nowa, nie ma wytarć czy wyblaknięć. Dwa boczki drzwiowe posiadają drobne uszkodzenia materiału. Kierownica jak nowa. Większość elementów plastikowych wygląda wciąż jak pierwszego dnia. Wszystkie elementy wyposażenia sprawne. Radio z epoki firmy Panasonic, zamontowane od nowości. Bagażnik w dobrym stanie, kompletne wszystkie akcesoria oprócz rolety.

Fabryczne akcesoryjne alufelgi w bardzo dobrym stanie, nowe opony letnie.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Firestone,
– wymieniony kompletny rozrząd,
– nowy akumulator Banner,
– wymiana oleju w silniku wraz z filtrem na Millers 10w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowy pasek klinowy,
– komplet nowych świec zapłonowych NGK,
– wymiana płynu wspomagania,
– nowy termostat i świeży płyn chłodniczy, płukanie układu odkamieniaczem Liqui Moly,
– wymiana płynu hamulcowego i sprawdzenie stanu hamulców,
– nowy filtr powietrza,
– ozonowanie wnętrza,
– nowe pióra wycieraczek przedniej szyby ASO Toyota,
– wymiana przepalonych żarówek i bezpieczników.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.