KlasykaGatunku.pl

Toyota Corolla E9 1991 – 16500 PLN – Wrocław

Toyota Corolla E9, czyli szóstej generacji, dla wielu pozostała do dziś wzorem japońskiej niezawodności. Produkowana od 1987 do 1992 roku, zgodnie z modą wyróżniała się bardziej aerodynamiczną sylwetką od swojej poprzedniczki. Już w wersji z najmniejszym silnikiem 1,3 l (oznaczonym kodem 2E) legitymowała się mocą 75 KM i niezłymi osiągami. Było to zasługą zastosowania techniki trzech zaworów na cylinder oraz niskiej masy własnej samochodu. Oferowany egzemplarz sprowadzony został z Francji, ma niewielki przebieg 55 tysięcy kilometrów, pełną dokumentację serwisową i rzadko spotykaną w tych autach skrzynię automatyczną. Ekonomiczna, nowoczesna, doskonale wykonana, do miasta jest jak znalazł. Z pewnością przejeździ jeszcze więcej, niż większość współczesnych samochodów.

Toyota Corolla 1.3 XLi Liftback E9
Data produkcji: 1991
Pojemność silnika: 1296 ccm
Moc: 75 KM
Przebieg: 55,553 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Toyota Corolla serii E9 w nadwoziu hatchback z silnikiem o pojemności 1,3 l oraz automatyczną skrzynią biegów. Sprowadzona od pierwszego właściciela z Poissy, Francja. Samochód zachowany w idealnym stanie, bez żadnej korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Bardzo niski przebieg 55 tysięcy kilometrów. Pełna dokumentacja serwisowa, wraz z rachunkami za naprawy z ostatnich lat.

Nadwozie posiada wciąż fabryczny lakier, bez widocznych rys czy wgnieceń, zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają obcierek, wszystkie lampy i emblematy są całe, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.

Wnętrze nie posiada śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma wytarć czy wyblaknięć. Komplet oryginalnych dywaników. Fabryczne radio Schneider.

Wykonane prace:
– komplet nowych opon Uniroyal
– lakier zabezpieczony powłoką kwarcową

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena wynosi 16’500 PLN i zawiera opłatę akcyzy, tankowanie do pełna, tłumaczenia dokumentów, pierwszy przegląd techniczny, ubezpieczenie OC 30-dniowe.

Istnieje również możliwość dowiezienia pod adres nowego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 698 848 416 (Aleksander), +48 661 737 676 (Daniel)
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl