KlasykaGatunku.pl

Toyota Corolla E90 1991 – SPRZEDANA

Toyota Corolla E90, czyli szóstej generacji, dla wielu pozostała do dziś wzorem japońskiej niezawodności. Produkowana od 1987 do 1992 roku, zgodnie z modą wyróżniała się bardziej aerodynamiczną sylwetką od swojej poprzedniczki. Większość z nich napędzana była na przednią oś. Już w wersji z najmniejszym silnikiem, oznaczonym kodem 2E, mimo niewielkiej pojemności 1,3 l, legitymowała się mocą 75 KM i niezłymi osiągami. Było to zasługą zastosowania techniki trzech zaworów na cylinder oraz niskiej masy własnej samochodu. Oferowany egzemplarz zachowany jest w doskonałym stanie, z niskim przebiegiem, wciąż oryginalnym lakierem i pełną dokumentacją.

Link: http://klasykagatunku.pl/auta/toyota-corolla-xli-liftback/

Toyota Corolla 1.3 XLi Liftback E9
Data produkcji: 1991
Pojemność silnika: 1296 ccm
Moc: 75 KM
Przebieg: 76,224 km
Skrzynia biegów: manualna

Toyota Corolla serii E9 w nadwoziu liftback z silnikiem o pojemności 1,3 l.
Japońska jakość wykonania i słynąca z niezawodności konstrukcja.

Samochód zachowany w świetnym stanie, bez żadnej korozji, co zawdzięcza garażowaniu i braku użytku zimą. Bardzo niski przebieg 76 tysięcy kilometrów. Toyota odkupiona bezpośrednio od pierwszej właścicielki (ur. 1939 r.) w Niemczech.
Nadwozie wciąż w fabrycznym lakierze, bez widocznych rys czy wgnieceń, zachowane w mocno ponadprzeciętnym stanie względem wieku samochodu. Zderzaki i listwy nie posiadają obcierek, wszystkie lampy i emblematy są całe, wiele detali wciąż wygląda jak nowe.
Wnętrze nie posiada śladów zużycia, plastiki są matowe, tapicerka nie ma wytarć czy wyblaknięć. Komplet oryginalnych dywaników. Radio nie zostało jeszcze zamontowane – zaślepka w konsoli, fabrycznie przygotowana instalacja z anteną.
Zachowała się kompletna dokumentacja: pierwszy brief – jeden wpis i jedne tablice od nowości, książka serwisowa, zapasowy klucz.

Wykonane prace: dokładne sprawdzenie stanu technicznego, komplet nowych opon Kleber, wymieniony olej wraz z filtrem.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.