Volkswagen Garbus 1965 – 39900 PLN – Poznań

Może tylko tapicerkę i dywany, może wszystko, a może nic? Upływ czasu, znak historii, patyna, to zdecydowanie ma swój urok. Tak pięknie i oryginalnie wyeksploatowanych klasyków jest coraz mniej na rynku, lecz zarazem są coraz bardziej cenione. Moda na to, by wszytko restaurować od śrubki, każdy chrom kłaść od nowa i każdy materiał zastępować nowym zdecydowanie jest w odwrocie. Wszystkie te zabiegi dają klasykom nowe życie, ale zarazem odbierają duszę. To, co zrobić dalej z takim samochodem zależy wyłącznie od nowego właściciela. Taki Volkswagen Garbus to wspaniałe pole do popisu, by zrobić wszystko według własnego gustu i pomysłu. Albo nic nie robić, i zachować tylko historię, ewentualnie inwestując w mechanikę. Wszak podwojenie mocy nie jest tu dużym wyzwaniem, i można to zrobić tradycyjnym tuningiem, powiększając cylindry, modyfikując zasilanie i układ wydechowy. Jeżeli ktoś nie jest ortodoksyjny, to może zaszczepić tu i boksera z Subaru… możliwości są nieograniczone, a sprzedający zresztą ma doświadczenie i może pomóc w realizacji każdej wizji. Na razie zaczęło się od obniżenia zawieszenia i felg, a co będzie dalej… to zależy tylko od Was.

Volkswagen Garbus 1300
Rocznik: 1965
Pojemność: 1285 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 40 KM

Cena: 39900 PLN

Oferujemy Państwu Garbusa z 1965 roku z ciekawym szwedzkim rodowodem.
Auto zachowane w oryginale, co stanowi fantastyczną bazę do wszelkich działań renowacyjnych – możemy oczywiście zaproponować nowemu nabywcy dokonanie prac w naszym warsztacie.
W tej chwili ta „zdrowa baza” jest sprawna, jeżdżąca, skręcająca i hamująca, no i oprócz tego daje dużo frajdy, jak również wzbudza ogromne zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawi.

Zapraszamy do kontaktu.
Możliwość transportu.

Telefon: +48 888 393 888
Miejscowość: Poznań / Luboń