Volkswagen Garbus 1965 – 39900 PLN – Poznań

Może tylko tapicerkę i dywany, może wszystko, a może nic? Upływ czasu, znak historii, patyna, to zdecydowanie ma swój urok. Tak pięknie i oryginalnie wyeksploatowanych klasyków jest coraz mniej na rynku, lecz zarazem są coraz bardziej cenione. Moda na to, by wszytko restaurować od śrubki, każdy chrom kłaść od nowa i każdy materiał zastępować nowym zdecydowanie jest w odwrocie. Wszystkie te zabiegi dają klasykom nowe życie, ale zarazem odbierają duszę. To, co zrobić dalej z takim samochodem zależy wyłącznie od nowego właściciela. Taki Volkswagen Garbus to wspaniałe pole do popisu, by zrobić wszystko według własnego gustu i pomysłu. Albo nic nie robić, i zachować tylko historię, ewentualnie inwestując w mechanikę. Wszak podwojenie mocy nie jest tu dużym wyzwaniem, i można to zrobić tradycyjnym tuningiem, powiększając cylindry, modyfikując zasilanie i układ wydechowy. Jeżeli ktoś nie jest ortodoksyjny, to może zaszczepić tu i boksera z Subaru… możliwości są nieograniczone, a sprzedający zresztą ma doświadczenie i może pomóc w realizacji każdej wizji. Na razie zaczęło się od obniżenia zawieszenia i felg, a co będzie dalej… to zależy tylko od Was.

Volkswagen Garbus 1300
Rocznik: 1965
Pojemność: 1285 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 40 KM

Cena: 39900 PLN

Oferujemy Państwu Garbusa z 1965 roku z ciekawym szwedzkim rodowodem.
Auto zachowane w oryginale, co stanowi fantastyczną bazę do wszelkich działań renowacyjnych – możemy oczywiście zaproponować nowemu nabywcy dokonanie prac w naszym warsztacie.
W tej chwili ta “zdrowa baza” jest sprawna, jeżdżąca, skręcająca i hamująca, no i oprócz tego daje dużo frajdy, jak również wzbudza ogromne zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawi.

Zapraszamy do kontaktu.
Możliwość transportu.

Samochód prezentowany będzie podczas Warsaw Oldtimer Show 2020 na stoisku Giełdy klasyków. Zapraszamy w dniach 29-30 sierpnia 2020 na tereny kompleksu Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Telefon: +48 888 393 888
Miejscowość: Poznań / Luboń