Volkswagen Golf GTI Mk2 1988 – 14000 PLN – Jelenia Góra

Słynny Volkswagen Golf GTI wyznaczał trendy i standardy w segmencie hot hatchy – małych, zwinnych samochodów, które pozwalały zarówno wzburzyć krew na wąskiej, krętej drodze, jak i sprawnie i bez przeszkód pojechać na zakupy, albo nawet na wakacje. O ile pierwsza generacja tego modelu uzyskała już status kultowej i trudno dostępnej, to druga… idzie dokładnie w jej ślady. To najprawdopodobniej jeden z ostatnich momentów, by za rozsądną cenę znaleźć dla siebie trzy magiczne litery GTI. Oto egzemplarz w słabszej z dwóch dostępnych, ośmiozaworowej wersji, zachowany w oryginalnym stanie. Ma ciekawą konfigurację z klimatyzacją i bez szyberdachu i wymaga serwisu, przywracającego go do eksploatacji.

Volkswagen Golf GTI Mk2
Rok produkcji: 1988
Pojemność: 1,800 cm³
Moc: 107 KM
Paliwo: benzyna
Skrzynia biegów: manualna

Cena: 14000 PLN

Volkswagen Golf GTI MK2.
Samochód od nowości w oryginale.
Przez większość czasu w rękach jednego właściciela. Oryginalny lakier na całej karoserii oraz wszystkie OEM naklejki (tylna klapa oraz progi oklejone czarną strukturą, a także linia naklejona na przetłoczeniu wszystkich błotników, pasie tylnym i na obojgu drzwi.
Samochód odpala, jednak stan mechaniczny nie jest znany.
Niewątpliwą zaletą jest nigdy nie dotknięte nadwozie, które w hiszpańskich warunkach przetrwało w niesamowitym stanie blacharskim.
Na samochodzie widać normalne ślady użytkowania, tj. wgniecenia, rysy czy przetarcia w tapicerce. Samochód bez szyberdachu, wyposażony w MFA, elektryczne szyby i klimatyzację.
Komplet dokumentów do rejestracji.

Telefon: +48 693 639 858
Miejscowość: Jelenia Góra