Volkswagen T3 Peter Gall Kamper 1984 – 39999 PLN – Siemonia

Volkswagen T3 był jedną z najbardziej popularnych platform do zabudowy kamperowej. Taki firmy, jak Westfalia, Dehler czy Reimo zna prawie każdy śledzący temat, choć nie każdy wie, że firm takich było ponad 30. Volkswagen był świetną bazą ze względu na swoją poręczność, zwrotność i zblokowanie zespołu napędowego w jednej części pojazdu. Wjechać nim można było wszędzie i bez problemu, jak zwykłą osobówką, nawet w najciaśniej zabudowane centra włoskich miasteczek. Peter Gall Reisemobile zasłynął z tego, że w jednej z odsłon T3 zdołał zabudować nawet łazienkę i prysznic. W prezentowanym egzemplarzu co prawda takich atrakcji nie odnajdziemy, ale i tak nie można narzekać. Podniesiony dach pozwolił wygospodarować miejsce dla spania w sumie dla czterech osób. Jest zlew, kuchenka dwupalnikowa, lodówka i szafki, a przemyślany układ zabudowy sprawił, że z całego tego wyposażenia możemy korzystać na stojąco nawet wtedy, gdy rozłożone jest miejsce do spania. To zdecydowanie może się podobać.

Volkswagen T3 Peter Gall Reisemobile
Rocznik: 1984
Przebieg: 190000 km
Pojemność: 1570 cm³
Rodzaj paliwa: diesel
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 50 KM

Cena: 39999 PLN

Wyposażenie:
– lodówka,
– kuchenka dwupalnikowa,
– zlew,
– ogrzewanie gazowe Truma (całkowicie wyremontowane kilka lat temu),
– dwa miejsca do spania,
– obrotowe fotele,
– radio.

Pięknie utrzymany „youngtimer” typu kamper. Samochód opuścił fabrykę w 1984 jako zwykły dostawczak. Prawdopodobnie w 1986 firma Peter Gall przerobiła go na samochód kempingowy. Mój dziadek kupił go w Niemczech w 1989 roku i od tego czasu samochód jest u nas.

Zero rdzy. Garażowany. Serwisowany na bieżąco.
W 2019 roku kupiłem komplet nowych opon (markowych) i nowy akumulator.
Oryginalny silnik, który działa doskonale.
Bezwypadkowy (od 1989 nie miał nawet stłuczki czy kolizji).
Autentyczny przebieg (mam książkę serwisową, w której mój dziadek rzetelnie wpisywał naprawy, ich datę i aktualny przebieg).
Wnętrze w doskonałym stanie, brak jakichkolwiek przecieków czy uszkodzeń.

Doskonały samochód, który będzie ciekawą lokatą kapitału, a jednocześnie pozwoli wygodnie spędzać czas na zlotach, czy podczas weekendowych wypadów za miasto.

Telefon: +48 661 633 795
Miejscowość: Siemonia