KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 2000 – SPRZEDANE

Volvo C70 pierwszej generacji produkowane było w latach 1997 – 2005, a powstało we współpracy z brytyjskim konstruktorem samochodów wyścigowych Tom Walkinshaw Racing. Zbudowane na bazie modeli S70 i V70, początkowo oferowano wyłącznie w nadwoziu coupé, a rok po wprowadzeniu doczekało się wersji cabrio. Możecie kojarzyć model z filmu “Święty”, gdzie za kierownicą nowego, rudego C70 zasiadł Val Kilmer. Egzemplarz z ogłoszenia może święty nie jest, ale ma doskonalą konfigurację kolorystyczną i zachował się w świetnej kondycji. Pod jego maską pracuje silnik benzynowy o pojemności 2,4 l, doładowany turbosprężarką, generujący moc 193 KM. Ładnie zachowane wnętrze oferuje dwustrefową klimatyzację, podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele, skórzaną tapicerkę i typowy dla Volvo surowy klimat. Volvo C70 to luksusowy samochód, a jego linie są tak uniwersalne, że mimo wieku nadal wygląda świeżo.

Volvo C70 2.4 Turbo
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 224,135 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 w kolorze granatowym z kremową skórzaną tapicerką. Samochód sprowadzony z Lucerny, Szwajcaria od drugiego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania.

Nadwozie bez widocznych śladów korozji w typowych miejscach. Brak wgnieceń czy widocznych uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Maska posiada małe odpryski od kamieni.

Wnętrze jest kompletne, bez nadmiernych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w świetnym stanie, bez widocznych przetarć i uszkodzeń. Kierownica i lewarek mają śladu używania. Niektóre przyciski posiadają rysy od paznokci. Komplet fabrycznych dywaników welurowych w bardzo dobrym stanie.

Felgi bez żadnych uszkodzeń, nie poddawane renowacji. Koło zapasowe i narzędzia w bagażniku kompletne. Opony wymienione ostatni raz w 2016.

Posiada zachowaną dokumentację serwisową: książkę z wpisami dealerów Volvo, książkę badań spalin “Abgas”.

Wykonane prace:
– komplet nowych świec zapłonowych

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.