KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 2001 – SPRZEDANE

Tradycja produkcji modeli coupe u Volvo sięga kultowego modelu P1800, nieodłącznie związanego z serialem „Święty”. Volvo C70, podobnie jak i jego poprzednik, debiutowało na ekranie, tym razem w remake’u Świętego z 1997 roku. Smukłe coupe znów przełamało wizerunek firmy produkującej bezpieczne, rodzinne i nieco nudne samochody. W ciągu 8 lat sprzedano 27 tysięcy sztuk modelu C70 coupe – niewiele, czego powodem była w dużej mierze astronomiczna cena. Dziś na rynku wtórnym ten model jest niemal okazją, zważając na jego świetne osiągi, bogate wyposażenie, tradycyjnie wysoki poziom bezpieczeństwa i wysoką trwałość. Volvo C70 w wersji 2.4 T oferuje moc 193 koni mechanicznych z pięciocylindrowej, turbodoładowanej jednostki. W kolorze granatowym, z szarą skórzaną tapicerką, wprost ze Szwajcarii – prezentuje się wyśmienicie.

Volvo C70 2.4T
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 257,397 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 2.4T w kolorze granatowym z szarą skórzaną tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od drugiego właściciela z Glarus, Szwajcaria. Zachowane w przyzwoitym stanie z różnymi normalnymi śladami użytkowania. Pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada widocznej korozji. Posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie dobrym, bez większego nalotu rdzy. Zderzak przedni i maska posiadają odpryski lakieru od kamieni.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w dobrym stanie, z normalnymi śladami użytkowania. Skórzana tapicerka bez widocznych uszkodzeń czy przetarć. Kierownica bez nadmiernego zużycia. Nie widać połamanych plastików. Komplet fabrycznych dywaników wciąż w dobrym stanie, ze śladami zużycia na dywaniku kierowcy.

Wyposażenie bagażnika kompletne, tapicerka i plastiki bez uszkodzeń.

Wykonane prace:
– nowe amortyzatory przód i tył,
– nowe odboje i poduszki amortyzatorów,
– nowe sprężyny przód i tył,
– nowe tuleje wahaczy,
– nowe łączniki stabilizatora,
– nowy bat antenowy oryginalny Volvo,
– nowe linki foteli oryginalne Volvo,
– naprawa podnośnika szyby kierowcy,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.