KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 Cabrio 2001 – SPRZEDANE

Volvo C70 Cabrio to szykowny, czteroosobowy kabriolet, zbudowany na platformie Volvo 850. Między 1997 a 2005 rokiem zbudowano ich około 50 tysięcy sztuk. Dziś już w ofercie szwedzkiej marki takiego samochodu nie znajdziemy. Oferuje nie tylko otwarty dach nad głową, ale też komfort, wysoką trwałość i bogate wyposażenie dodatkowe. Na pokładzie jest między innymi podgrzewana tylna szyba, awaryjnie wysuwany w razie dachowania pałąk bezpieczeństwa oraz automatycznie składany, materiałowy dach. Prezentowany egzemplarz wyposażony jest w doskonały, wzmocniony niskociśnieniową turbosprężarką pięciocylindrowy silnik, automatyczną skrzynię biegów, skórzaną tapicerkę i dwustrefową klimatyzację. Ma piękną kolorystykę, rozsądną cenę i skuteczne ogrzewanie, które pozwolą się cieszyć jazdą z otwartym dachem nawet przy temperaturze rzędu kilkunastu stopni Celsjusza.

Volvo C70 Cabriolet 2.4T
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 142 kW / 193 KM
Przebieg: 165,891 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 Cabriolet z silnikiem 2.4T w kolorze zielonym z beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone bezpośrednio od drugiego właściciela ze Spreitenbach, Szwajcaria. Zachowane w bardzo dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji, widocznych wgnieceń czy rys. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie wzorowym, bez nalotu rdzy. Zderzaki posiadają drobne rysy i ubytki lakieru. Dach materiałowy wciąż fabryczny w dobrym stanie.

Wnętrze jest kompletne. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, bez widocznych uszkodzeń. Kierownica bez żadnych przetarć. Przyciski ani rączki drzwi nie są powycierane. Boczki drzwi posiadają drobne uszkodzenia materiału.

Felgi w ładnym stanie, z drobnymi otarciami na krawędziach, nie były nigdy odnawiane. Komplet dobrych opon.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe i narzędzia. Tapicerka i plastiki bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Millers 10w-40,
– świeży płyn chłodniczy.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.