KlasykaGatunku.pl

Volvo C70 Cabrio 2005 – SPRZEDANE

Volvo C70 Cabrio to szykowny, czteroosobowy kabriolet, zbudowany na platformie Volvo 850. Między 1997 a 2005 rokiem zbudowano ich około 50 tysięcy sztuk. Dziś już w ofercie szwedzkiej marki takiego samochodu nie znajdziemy. Oferuje nie tylko otwarty dach nad głową, ale też komfort, wysoką trwałość i bogate wyposażenie dodatkowe. Na pokładzie jest między innymi podgrzewana tylna szyba, awaryjnie wysuwany w razie dachowania pałąk bezpieczeństwa oraz automatycznie składany, materiałowy dach. Prezentowany egzemplarz wyposażony jest w doskonały, wzmocniony niskociśnieniową turbosprężarką pięciocylindrowy silnik, automatyczną skrzynię biegów, skórzaną tapicerkę i dwustrefową klimatyzację. Ma piękną kolorystykę, rozsądną cenę i skuteczne ogrzewanie, które pozwolą się cieszyć jazdą z otwartym dachem nawet przy temperaturze rzędu kilkunastu stopni Celsjusza.

Volvo C70 Cabriolet 2.4T
Rok produkcji: 2005
Pojemność silnika: 2435 ccm
Moc silnika: 147 kW / 200 KM
Przebieg: 227,219 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Volvo C70 Cabriolet z silnikiem 2.4T w kolorze czarnym z beżową skórzaną tapicerką. Wersja po liftingu. Sprowadzone bezpośrednio od drugiego właściciela z Zurychu, Szwajcaria. Zachowane w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa: książka serwisowa oraz książka badań spalin “Abgas”, rachunki za naprawy i usługi.

Nadwozie nie posiada żadnej korozji czy widocznych mankamentów wizualnych. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym, bez nalotu rdzy. Zderzak przedni posiada drobne otarcia lakieru. Odpryski od kamieni w przedniej części pojazdu. Dach materiałowy w stanie przyzwoitym z małymi przetarciami materiału w miejscach składania.

Wnętrze jest kompletne, zachowane w dobrym stanie. Skórzana tapicerka bez widocznych uszkodzeń czy przetarć. Kierownica bez nadmiernego zużycia, drewno bez pęknięć. Przyciski ani rączki drzwi nie są powycierane. Oryginalny Windschott. Komplet fabrycznych dywaników.

Rachunki przekazane wraz z autem dokumentują następujące naprawy:
Przy przebiegu 200,047 km wymieniono kompletny rozrząd, wykonano remont góry silnika wraz z wymianą wszystkich uszczelnień, nowe zawory, nowe śruby montażowe, rachunek na kwotę 3’240 CHF.
Przy przebiegu 208,772 km samochód miał duży serwis w ASO Volvo, nowy podnośnik szyby, przewody paliwowe, wiązki przewodów, drobne prace przy składanym dachu, rachunek na 2’322 CHF.
Przy przebiegu 221,081 km wymiana przednich tarcz i klocków, nowy akumulator, wymieniony olej wraz z filtrem.
Przy przebiegu 222,892 km zamontowano nowy rozrusznik za kwotę 642 CHF.

Wyposażenie bagażnika kompletne, nieużywane koło zapasowe i narzędzia. Tapicerka i plastiki bez uszkodzeń.

Wykonane prace:
– renowacja kompletu felg, ranty wypolerowane i zabezpieczone lakierem bezbarwnym, koszt 1500 PLN.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.