Volvo S60 2002 – 19500 PLN – Łódź

Lata 80-te i lata 90-te to czas, kiedy samochody marki Volvo kierowane były do najbardziej konserwatywnych odbiorców. Kanciate kształty nawiązujące do amerykańskich samochodów, nacisk położony na maksymalne bezpieczeństwo, stateczne limuzyny i praktyczne kombi. Grupa odbiorców – emeryci i rodziny. Volvo S60 pierwszej generacji było pierwszym, które odmieniło ten wizerunek. Opływowe kształty, atrakcyjny design karoserii i wnętrza, opcjonalny napęd na cztery koła i mocne silniki. Samochód zaprojektowany przez Petera Horbury’ego i skonstruowany na bazie skróconej płyty podłogowej modelu S80, w 2000 roku przebojem wdarł się na rynek. Najmocniejsze były wersje R, ale dynamiki nie brakowało również turbodoładowanym silnikom o pojemności 2,4 i 2,5 litra. Taki właśnie pięciocylindrowy silnik wraz z elektronicznie dołączanym napędem na 4 koła AWD (ze sprzęgłem Haldex) prezentowany jest w tym ogłoszeniu.

Volvo S60 2,4T AWD
Rocznik: 2002
Przebieg: 204500 km
Pojemność: 2400 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 200 KM

Cena: 19500 PLN

Wyposażenie:
– skórzana tapicerka,
– fabryczne radio + CD,
– fabryczna instalacja GSM,
– podgrzewane fotele,
– elektryczne sterowanie foteli z pamięcią,
– felgi aluminiowe (17 cali),
– 8x poduszek powietrznych,
– tempomat,
– kierownica multifunkcyjna,
– regulacja kierownicy,
– szyberdach

Samochód osobiście sprowadzony z Belgii, zakupiony bezpośrednio od 2-ego właściciela. Auto było regularnie serwisowane w autoryzowanej stacji Volvo. Samochód całkowicie bezwypadkowy. Na całej karoserii znajduje się pierwszy lakier z wyjątkiem dolnej części prawych tylnych drzwi – zarysowanie parkingowe (posiadam dokument z tego drobnego zdarzenia).

Ostatnio wykonano następujące czynności serwisowe:
– wymiana oleju w silniku,
– wymiana oleju w skrzyni biegów,
– wymiana wszystkich filtrów,
– wymiana płynu hamulcowego,
– wymiana płynu w chłodnicy,
– wymiana tylnych tarcz hamulcowych

Samochód posiada pełną historię serwisową i jest w stanie bardzo dobrym, skrzynia biegów oraz napęd AWD działają idealnie. Przebieg udokumentowany belgijskim certyfikatem przebiegu, fakturami i książką serwisową. Auto użytkowane przez nasza rodzinę od 2009 roku, zakupione z przebiegiem 125.000 km. Obecnie auto ma przejechane 202.000 km. Samochód bardzo doinwestowany, wszystkie czynności serwisowe wykonywane na bieżąco.

Telefon: +48 602 450 470
Miejscowość: Łódź