Alfa Romeo Spider 1987 – 45500 PLN – Gdańsk

Alfa Romeo Spider to piękny i kultowy kabriolet projektu Pininfariny, który zawładnął sercami wielu pokoleń miłośników włoskiej motoryzacji. Małe, zgrabne auto z miękkim dachem było bardzo śmiałą propozycją samochodu tworzonego dla przyjemności z jazdy, a swoją niesłabnącą przez lata popularnością zaskoczył nawet samego producenta. Na tle tradycyjnych, brytyjskich roadsterów, Alfa mogła szokować, ale przeżyła swoich oponentów i wytwarzana była nieprzerwanie przez 27 lat. Na sprzedaż wystawiony został okaz Spidera 2000 trzeciej serii zwanej „Aerodinamica”. Samochód pochodzi z limitowanej edycji „Graduate”, dostępnej na rynku amerykańskim, będący hołdem dla filmu Absolwent, w którym urocza Włoszka występowała jako samochód głównego bohatera granego przez Dustina Hoffmana. Graduate została skonfigurowana jako model bazowy, jednak jej silnik i skrzynia biegów były identyczne jak w wersjach Quadrifoglio i Veloce. Poza tym klimatyzacja czy radio instalowane przez dealerów były jedynymi opcjami. Ten egzemplarz w oryginalnym stanie, z nową tapicerką i drugim lakierem, to zdecydowanie okaz, który dać może ogrom przyjemności z jazdy.

Alfa Romeo Spider Graduate
Rocznik: 1987
Przebieg: 67000 km
Pojemność: 1948 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 116 KM

Cena: 45500 PLN

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy samochód z niewielkim przebiegiem 67000 km potwierdzonym przez CARFAX.

Według opinii rzeczoznawcy: Opinia nr PM/1774/005/18
Certyfikowany Rzeczoznawca z listy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa: RS 001605:
oferowana Alfa Romeo Spider została zaszeregowana do 3 klasy pojazdów zabytkowych:
DOBRY – UŻYWANY: pojazd wykazuje normalne ślady zużycia i relatywnie nieistotne wady; jest zdolny do jazdy, przeszedł drobne naprawy i prace renowacyjne, stan można określić jako odpowiadającemu pojazdowi współczesnemu w wieku 8-12 lat, poddawanemu regularnej pielęgnacji oraz serwisowi.

Wedle opinii rzeczoznawcy:
– rzeczowy egzemplarz jest w oryginalnym stanie, bez istotnych zmian podwozia, karoserii, układu kierowniczego, hamulcowego, systemu napędowego, zawieszenia silnika.
– spełnia wymagania samochodu kolekcjonerskiego
– posiada znaczną wartość, jest w oryginalnym stanie technicznym bez żadnych przeróbek oraz zmian konstrukcyjnych, poza zwykłymi naprawami bieżącymi, wynikającymi z eksploatacji pojazdu
– jest trwałą legendą, która po dziś dzień wzbudza zachwyt i jest rarytasem wśród samochodów krążących po naszych drogach

Alfa Romeo Spider w wersji Graduate:
– auto odkupione o kolekcjonera i pasjonata marki
– Alfa jest 100% bezwypadkowa (potwierdzone wydrukiem z systemu Carfax, który potwierdza również jego przebieg)
– nowa tapicerka oraz dywany
– wnętrze w stanie bardzo dobrym
– dach w stanie bardzo dobrym
– drugi lakier
– bez korozji

Pojazd zarejestrowany, ubezpieczony, posiada aktualne badanie techniczne.

Na drodze nie pozostawia złudzeń – każdy odwróci głowę. Prawdziwy head-turner.

Telefon: +48 605 200 963
Miejscowość: Gdańsk