Alpina B10 V8 E39 2000 – SPRZEDANA

Wizualnie do dyskretnie podkręcone BMW z fantastycznym wnętrzem. Mechanicznie – jest jeszcze lepiej. Alpina B10 V8 E39 powstawała w fabryce w Buchloe, w Bawarii, gdzie każdy egzemplarz otrzymywał nie tylko własny numer VIN i tabliczkę znamionową z kolejnym numerem w serii, lecz i zupełnie nowy charakter. W rezultacie powstał samochód o osiągach niemal dorównujących BMW M5, o bardziej wysublimowanym charakterze. Idealny do szybkiego i wygodnego przemierzania autostrad. Tradycyjnie dla Alpiny lat 90-tych silnik został połączony ze skrzynią biegów (5-stopniowy ZF) z manualnym mechanizmem zmiany biegów za pomocą przycisków na kierownicy (Alpina Switch-Tronic). Ten egzemplarz ma niewielki, udokumentowany przebieg i świetny stan.

Alpina B10 V8 E39
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 4619 ccm
Moc silnika: 347 KM
Przebieg: 105000 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Wyposażenie:
– szyberdach
– wielofunkcyjna kierownica z możliwością zmiany biegów
– tempomat
– oryginalne radio
– zmieniarka CD
– dwustrefowa klimatyzacja

Oferuję na sprzedaż ALPINA B10 V8 o pojemności 4.6 oraz mocy 347 KM. Skrzynia biegów Switch-Tronic – automatyczna z możliwością zmiany biegów w kierownicy.

Samochód pochodzi z rynku japońskiego. Jest zarejestrowany w Polsce od końca 2016 roku.

Według wskazań miernika lakieru grubość powłoki lakierniczej jest pomiędzy 80-120 mikronów.

W zeszłym sezonie zostały założone nowe opony Michelin Pilot Sport 4. W tym roku po przeglądzie w maju. Jeździ bez zastrzeżeń.