KlasykaGatunku.pl

Audi 100 C3 1987 – SPRZEDANE

Świat miłośników cygar to świat, gdzie ceni się styl i klasę. Świat, gdzie szlachetny dym sprzyja interesom i kojarzy się z dobrze ubranymi gentlemanami. Jak to się przenosi na motoryzacyjny świat? Najbardziej znane “cygaro” to oczywiście Audi 100 C3, a w poszukiwaniu najbardziej szlachetnego egzemplarza na rynku zawędrować możemy do Wrocławia. Ten egzemplarz ma jedynie 68 tysięcy kilometrów przebiegu, udokumentowanego w książce serwisowej i szwajcarskich badaniach spalin Abgas. Ma pięć cylindrów pod maską, automatyczną skrzynię biegów, aktualny przegląd, wspaniale utrzymaną powłokę lakierniczą i wnętrze. Wygląda wręcz jak nowe. Każdy koneser cygar z pewnością będzie usatysfakcjonowany.

Audi 100 C3 2.3 (TYP 44)
Rok produkcji: 1987
Pojemność silnika: 2308 cm3
Moc silnika: 136 KM
Przebieg: 68,315 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 100 2.3 (silnik NF) w kolorze „L90E Alpinweiss” z granatową materiałową tapicerką. Bardzo zadbany egzemplarz, mimo 32 lat wygląda wciąż jak dwuletni. Jedynym właścicielem był znany szwajcarski psycholog Dr. Robert Bossard (ur. 1920). Sprowadzony z Lucerny, Szwajcaria od jego spadkobiercy. Obsługa pojazdu była prowadzona z niezwykłą dokładnością, co roku wizyty u dealera Audi “Garage Johann Frei Zurich”, tego samego od nowości. Zachowana również faktura zakupu z 1989 oraz oryginalny prospekt od tego dealera z cennikiem.

Nadwozie całkowicie wolne od korozji, wgnieceń czy innych mankamentów. Jest w stanie wzorowym, jak z salonu. Lakier w stanie perfekcyjnym, brak jakichkolwiek odprysków, rys czy śladów upływu czasu. Jeśli to dla kogoś istotne, lakier na każdym elemencie jest wciąż fabryczny. Spód auta, wnęki kół, komora silnika w stanie idealnym. Wszystkie szyby, lampy, listwy i inne detale są oryginalne i nie posiadają żadnych uszkodzeń.

Wnętrze zachowane w perfekcyjnym stanie, nie widać żadnych śladów użytkowania. Tapicerka nie posiada żadnych przetarć, jej kolor jest żywy jak w folderze sprzedażowym. Fotel kierowcy jest w takim samym stanie jak pasażera. Plastiki matowe, bez pęknięć czy rys. Podsufitka jak nowa. Fabryczne radio Philips, w pełni sprawne. Zachowane wszystkie fabryczne naklejki we wnętrzu i wnękach drzwi. Komplet oryginalnych dywaników rypsowych, które wyglądają jak nowe. Brak uszkodzeń od wilgoci czy słońca.

W bagażniku nieużywane koło zapasowe, komplet oryginalnych narzędzi.

Oryginalne kołpaki z minimalnymi śladami użytkowania. Komplet nowych opon.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem
– wymiana uszczelki miski olejowej
– wymiana uszczelki pokrywy zaworów

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.