Audi 100 C3 1988 – 20000 PLN – Bartoszyce

Sylwetka Forda T na tablicach rejestracyjnych takiego samochodu, jak Audi 100 C3, wygląda dość zdumiewająco. Wszak gdy „Cygaro” wchodziło na rynek wyglądało wręcz futurystycznie, prezentując jedną z najbardziej nowoczesnych i aerodynamicznych karoserii na rynku. Powstawało w czasach kryzysu, gdy priorytetem była najwyższa trwałość, ekonomika i długowieczność konstrukcji. W zestawieniu z niezwykle trwałą mechaniką i ocynkowaną karoserią zbudowano jeden z najbardziej trwałych samochodów w historii motoryzacji, który przy właściwej eksploatacji służyć może przez pokolenia. Szczególnie, gdy mówimy o świetnie zachowanym egzemplarzu z niskim przebiegiem. W ogłoszeniu bardzo dobrze zachowany egzemplarz polifowy, z pięknie brzmiącym silnikiem pięciocylindrowym i przebiegiem tylko 86000 km.

Audi 100 C3 2.3E
Rocznik: 1988
Przebieg: 86000 km
Pojemność: 2283 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 136 KM

Cena: 20000 PLN

Sprzedam Audi 100 C3 2.3E.
Pojazd sprowadzony do kraju z Niemiec ponad rok temu od pierwszego właściciela, jestem pierwszym właścicielem w Polsce.
Auto w doskonałym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym.
Lakier oryginalny na praktycznie całym nadwoziu, wyjątek stanowi prawy przedni błotnik na którym jest druga warstwa lakieru.
Wnętrze pojazdu wygląda jak nowe, a w powietrzu unosi się zapach typowy dla aut z tamtej epoki.
Przebieg w pełni udokumentowany wpisami w książce serwisowej, wydrukami potwierdzającymi niemieckie badania techniczne oraz fakturami za wszelkie naprawy i przeglądy.
Audi po przyjeździe do Polski zostało kompleksowo przejrzane pod kątem technicznym, wymieniony został rozrząd, świece, wszelkie płyny eksploatacyjne wraz z filtrami oraz wyregulowano zapłon.
Jedynym mankamentem pojazdu jest delikatnie odklejająca się podsufitka, jednakże naprawa nie została przeprowadzona z obawy o utratę autentyczności i oryginalności wnętrza pojazdu.
Do samochodu posiadam komplet dokumentów wraz z oryginalnym etui, instrukcjami, fakturami, książką serwisową, a także dwa komplety kluczyków oraz dokumentację która została sporządzona przy rejestrowaniu auta na „żółte” tablice.
Zdjęcia pojazdu mówią same za siebie, choć i tak nie oddają w stu procentach tego w jakim to auto jest stanie.
Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować pod podany numer telefonu.

Telefon: +48 601 362 421
Miejscowość: Bartoszyce