KlasykaGatunku.pl

Audi 100 C3 1989 – 30000 PLN – Wrocław

Gdy debiutowało w 1982 roku, jego rekordowo aerodynamiczna sylwetka była sensacją na rynku. W kolejnych latach jego widok na ulicach spowszedniał, lecz praktyczne zalety pozostały – podwójnie ocynkowana i doskonale zabezpieczona antykorozyjnie karoseria, dobrze wyciszone i komfortowe wnętrze, spory bagażnik. Z latami popularne „cygara” powoli znikają z ulic, a znalezienie egzemplarza w stanie niemal fabrycznym to już nie lada wyzwanie. To jest świetne. Poliftowe, wyróżniające się kasetowymi klamkami i unowocześnionym kształtem deski rozdzielczej. Pod jego maską pracuje czterocylindrowa jednostka napędowa, najmniejsza z ówcześnie dostępnych. Samochód jest po gruntownym serwisie, gotowy do drogi.

Audi 100 1.8 C3
Rok produkcji: 1989
Pojemność silnika: 1760 ccm
Moc silnika: 66 kW / 90 KM
Przebieg: 68,665 km
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa

Cena: 32500 PLN
Cena do soboty 9 grudnia: 30000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 100 C3 w kolorze szarym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzone do Polski w 2012 roku od pierwszego właściciela (ur. 1928) z Niemiec. Następnie samochód znajdował się w prywatnej kolekcji. Zachowany w bardzo dobrym stanie z niewielkimi śladami użytkowania i upływu czasu. Samochód był cały czas garażowany, stąd fenomenalny stan zachowania wnętrza i lakieru. Jest dokumentacja serwisowa, książki serwisowe, rachunki, komplet 3 kluczyków.

Nadwozie w idealnym stanie jak na swój wiek. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie fenomenalnym. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika we wzorowym stanie. Lampy przednie i tylne w doskonałym stanie, bez odprysków, zmatowień czy ubytków.

Wnętrze jest kompletne, posiada minimalne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Dywaniki welurowe jak nowe. Materiał na podsufitce nie odkleja się. Kierownica i wybierak biegów prawie jak nowe.

Felgi w stanie idealnym, jak nowe. Komplet prawie nowych opon letnich.

Koło zapasowe nieużywane, zestaw akcesoriów w bagażniku.

Wykonane prace w ostatnich latach: nowe kompletne hamulce, nowy komplet opon, nowe elementy zawieszenia, montaż wspomagania i regeneracja przekładni kierowniczej, serwis silnika kompletny: rozrząd, ukł. zapłonowy, olej, płyny, filtry oraz wiele innych.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Sprzedaż na podstawie umowy K-S z prywatnej kolekcji samochodów. Samochód zostanie wydany w tej cenie zatankowany do pełna.

Ask for export price for international buyers outside Poland.

Payment in any currency possible, cash or bank transfer, also crypto. Shipping to any country possible. We speak English. Wir sprechen Deutsch. Parliamo Italiano. Мы говорим по-русски.

Istnieje możliwość zorganizowania dowozu samochodu po zakupie do nowego właściciela, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.
Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905.
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.

Kredyt na klasyka