Audi 100 C3 1989 – 45000 PLN – Obrowiec

Gdy debiutowało w 1982 roku, jego rekordowo aerodynamiczna sylwetka była sensacją na rynku. W kolejnych latach jego widok na ulicach spowszedniał, lecz praktyczne zalety pozostały – podwójnie ocynkowana i doskonale zabezpieczona antykorozyjnie karoseria, dobrze wyciszone i komfortowe wnętrze, spory bagażnik. Z latami popularne „cygara” powoli znikają z ulic, a znalezienie egzemplarza w stanie niemal fabrycznym to już nie lada wyzwanie. To jest świetne. Poliftowe, wyróżniające się kasetowymi klamkami i unowocześnionym kształtem deski rozdzielczej. Pod jego maską pracuje pięciocylindrowa jednostka napędowa, która sama w sobie może zafascynować elastycznością i ciekawym brzmieniem.

Audi 100 2.3 C3
Rocznik: 1989
Przebieg: 78000 km
Pojemność: 2308 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 136 KM

Cena: 45000 PLN

Serdecznie witamy w Komfort-Trans, gdzie służymy pomocą i 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Najcenniejsze co udało nam się wypracować to opinia rynkowa, dlatego zależy nam aby sprzedać kolejny, dobry samochód warty swojej ceny. Oferujemy zakup samochodu od firmy, z fakturą sprzedaży i polskim dowodem rejestracyjnym.

​Unikatowy egzemplarz AUDI 100.
Samochód w niespotykanym stanie zachowania. Ostatnie lata spędził w większej kolekcji wyjątkowych samochodów.
Lakier fabryczny w pięknym stanie.
Zarejestrowany i ubezpieczony.
Faktura Vat marża

Możliwość odbioru Klienta z PKP Gogolin lub Opole.
Możliwy jest również transport pod adres Nabywcy.
Rezerwacja słowna jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu (1 dzień)
Rezerwacja na dłuższy termin (do 30 dni) jest możliwa na podstawie zadatku o wartości 5% ceny samochodu.
Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin oględzin.
UWAGA – Teren firmy jest otwierany wyłącznie dla umówionych Klientów. Osoby przyjeżdżające bez uprzedniego kontaktu mogą pozostać nieobsłużone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Firma Komfort-Trans zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt ewentualnych pomyłek.

Telefon: +48 509 087 557
Miejscowość: Obrowiec

Kredyt na klasyka