Audi 80 B2 1980 – SPRZEDANE

Audi 80 B2 projektu Clausa Luthe poprawił sam Giorgio Giugiaro. Pojawiło się na rynku we wrześniu 1978 roku, w 1986 roku zostało zastąpione modelem 80 B3. Typ 81 oznacza napęd przedni z kolumnami MacPherson z zębatkową przekładnią kierowniczą i sztywną ramą pomocniczą. Ten egzemplarz ma skrzynię automatyczną i zewnętrzny pakiet Kamei, obejmujący dokładki zderzaków i spojler na tylnej klapie, a także aluminiowe felgi. Czaruje pięknym stanem zachowania i wspaniałym kolorem. Oryginalnie zachowany stan bez korozji to ogromna rzadkość w tym modelu. Ocynk pojawił się dopiero w późniejszej generacji, stąd 80 B2 to już dziś niezwykle rzadki widok na drodze, szczególnie w tak doskonałym stanie.

Audi 80 B2
Rocznik: 1980
Przebieg: 161270 km
Pojemność: 1588 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 110 KM

Wyposażenie:
– elektrycznie wysuwana antena,
– szyberdach,
– pakiet tuningu optycznego Kamei

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 80 B2, poj. 1,6 l, moc 110 KM, silnik benzynowy, wielopunktowy wtrysk mechaniczny K-Jetronic.
Samochód sprowadzony z Niemiec w 2019 od 1. właściciela. Auto zachowane w idealnym stanie, z niewielkimi śladami użytkowania. Wraz z samochodem przekażemy dokumentację serwisową, książki, broszury, prospekty oraz dokumentację potwierdzającą zarejestrowanie Audi w Polsce jako pojazd zabytkowy oraz dokumenty potwierdzające oryginalność pakietu stylizacyjnego Kamei.

Nadwozie jest w stanie idealnym, nie posiada żadnej korozji lub nalotów korozji.
Podwozie, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie idealnym.
Wnętrze jest kompletne, plastiki matowe, fotele i podsufitka w stanie idealnym.
Samochód jest kompletny, oryginalny zestaw narzędzi w bagażniku.

Samochód przechowywany przez 42 lata w suchym garażu, brak jakichkolwiek oznak korozji, nalotów korozji czy uszkodzeń. Samochód w 100% oryginalny, brak przeróbek. Lakier również oryginalny, prezentuje się fenomenalnie.

Prezentowany egzemplarz Audi 80 jest doskonałą okazją na dobrą i pewną lokatę kapitału.
Prezentuje się obłędnie, jest w świetnej kompilacji koloru, zwraca na siebie ogromną uwagę poprzez nieprawdopodobny stan zachowana.

Wykonany serwis w 2019 roku
– wymiana oleju oraz filtrów,
– wymiana silnika wentylatora,
– nowe kable zapłonowe,
– nowe świece,
– nowy palec z kopułką,
– nowy tłumiki końcowy,
– nowa cewka zapłonowa,
– nowe opony klasy premium.

Serwis wykonany w Niemczech przed sprzedażą.
Auto ma kilka rys, które zostały przez poprzedniego właściciela zaprawione, nie wpływają na estetykę pojazdu.