KlasykaGatunku.pl

Audi 80 B3 1990 – SPRZEDANE

Audi 80 B3 (znane również jako typ 89) to model trzeciej generacji Audi 80, zaprezentowany w lecie 1986 roku. Jego głównym wyróżnikiem była aerodynamiczna sylwetka, stworzona z wykorzystaniem wypukłych (podwójnie zakrzywionych) powierzchni okien. Po czasie szczególnie doceniono jego zabezpieczenie antykorozyjne w postaci podwójnie ocynkowanej karoserii. Ten włoski egzemplarz przebył dotąd jedynie 54 tysięcy kilometrów, dzięki czemu prezentuje się jak kapsuła czasu. Tu nie o silnik chodzi, ani nie o wyposażenie, a o fakt, że auto prezentuje się niemal jak nieużywane. Radia tu nie posłuchasz, a szyby odkręcić będziesz musiał korbką, ale i tak szeroki uśmiech na twarzy jest gwarantowany.

Audi 80 B3 1.8 S
Rok produkcji: 1990
Pojemność silnika: 1781 ccm
Moc silnika: 66 kW / 90 KM
Przebieg: 54,081 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 80 B3 w kolorze niebieskim z grafitową materiałową tapicerką. Sprowadzone z Biella, Włochy, od spadkobiercy pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Minimalny przebieg 54 tysiące kilometrów.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie. Posiada tylko małe ślady użytkowania zaznaczone na zdjęciach: wgniecenie na tylnym lewym błotniku oraz otarcie prawego rogu przedniego zderzaka. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada prawdopodobnie wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika we wzorowym stanie. Lampy przednie i tylne w doskonałym stanie, bez odprysków czy pęknięć.

Wnętrze jest kompletne, posiada minimalne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Dywaniki gumowe jak nowe.

Felgi w stanie idealnym, kołpaki jak nowe. Komplet nowych opon.

Koło zapasowe nieużywane, zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Liqui Moly 10w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– komplet nowych opon,
– nowy akumulator,
– nowe świece Beru,
– nowe przewody zapłonowe,
– wymieniona uszczelka pokrywy zaworów,
– nowy filtr paliwa,
– wymieniony pasek rozrządu z rolką,
– nowy termostat,
– wymieniona osłona przegubu,
– nowy tłumik końcowy i środkowy,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowy zawór egr,
– nowy plastik trzymający obudowę rozrządu.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.