Audi 80 B4 1991 – 19900 PLN – Rzeszów

Czas obchodzi się z Audi 80 B4 łaskawie. Jego aerodynamiczna sylwetka wygląda dziś bardziej współcześnie niż wielu innych samochodów z tych lat, mimo, że była tylko rozwinięciem oferowanego od 1986 roku modelu 80 B3. Dzięki dwustronnie cynkowanej karoserii wciąż jeździ ich o wiele więcej niż młodszych egzemplarzy innych niemieckich marek. Ta 80-tka pochodzi z pierwszego roku produkcji, ma jeszcze cechy wersji przejściowej, jak na przykład sterowanie nawiewami jak w 80 B3. Ma niewysoki przebieg, oryginalną powłokę lakierniczą, bardzo dobry stan zachowania i jest już zarejestrowane na żółte tablice pojazdu zabytkowego. Może to nieco wcześnie, ale to doskonale przypomina o szybko upływającym czasie.

Audi 80 B4
Rocznik: 1991
Przebieg: 128000 km
Pojemność: 2000 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 90 KM

Cena: 19900 PLN

Samochód jest zachowany w niemal salonowym stanie, zarejestrowany jako pojazd zabytkowy. Opinia biegłego stwierdza ponad 95% zgodności z fabryką; jedyną rzeczą nieoryginalną w momencie ekspertyzy były koła. Obecnie auto posiada już alufelgi z epoki, zbliżając się tym samym do 100% oryginalności.

Oryginalny przebieg 128,000 km. Dwulitrowa, benzynowa jednostka. Pojazd bezkolizyjny. Posiada oryginalną powłokę lakierniczą, która w ostatnim czasie została odświeżona (polerka). Pomimo bezterminowego przeglądu, auto jest skrupulatnie sprawdzane – po ostatnich oględzinach zostały wymienione amortyzatory i łączniki stabilizatorów, doprowadzając tym samym mechanikę do perfekcyjnego stanu. Silnik celowo niesprzątany: zakurzony i z masą pajęczyn, bez grama wycieku. Jeżeli sobie życzysz, zostanie dokładnie wyczyszczony.

Karoseria i podłoga bez żadnych objawów korozji (podwójny ocynk). Stan blacharsko-lakierniczy oceniam na -10/10. Śmiało można się golić do odbicia w lakierze 🙂

Na wyposażeniu mamy dwufunkcyjny szyberdach, wspomaganie kierownicy, oryginalne radio z epoki, alufelgi. Welurowa tapicerka nie nosi żadnych śladów użycia. Tylna kanapa jest dzielona oraz składana. Auto wyposażone w automatyczny sygnał dźwiękowy przy niewyłączonym radiu oraz automatyczne światła – przy otwarciu drzwi oraz bagażnika. Pod pokrywą maski również lampka.
Zostawiam również kasety The Beatles, Dira Straits i Phill`a Collins`a oraz pieska PRL na tylnej szybie 🙂 W dniach 16-19.10 auto będzie miało swój debiut filmowy.

Gorąco zachęcam do sprawdzenia samochodu w serwisie AUDI bądź innej stacji diagnostycznej.

telefon: +48 733 088 844
miejscowość: Rzeszów