KlasykaGatunku.pl

Audi 80 B4 1994 – 15800 PLN – Wrocław

Czas obchodzi się z Audi 80 B4 łaskawie. Jego aerodynamiczna sylwetka wygląda dziś bardziej współcześnie niż wielu innych samochodów z tych lat, mimo, że była tylko rozwinięciem oferowanego od 1986 roku modelu 80 B3. Dzięki dwustronnie cynkowanej karoserii wciąż jeździ ich o wiele więcej niż młodszych egzemplarzy innych niemieckich marek. Ta 80-tka sprowadzona jest ze Szwajcarii, od spadkobiercy pierwszego właściciela. Ma niewysoki przebieg, prawdopodobnie w większości wciąż fabryczny lakier i pięknie utrzymaną komorę silnika. Jasne wnętrze też wygląda doskonale, a odrobinę luksusu zagwarantuje automatyczna skrzynia biegów i automatyczna klimatyzacja.

Audi 80 B4 2.3
Rok produkcji: 1994
Pojemność silnika: 2309 ccm
Moc silnika: 98 kW / 133 KM
Przebieg: 188,506 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi 80 B4 2.3 w kolorze bordowym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzony z Zurychu, Szwajcaria, od spadkobiercy pierwszego właściciela. Zachowany w bardzo dobrym stanie ze śladami użytkowania i upływu czasu. Zachowana pełna dokumentacja serwisowa: ks. serwisowa, ks. badań spalin Abgas.

Nadwozie zachowane w bardzo dobrym stanie, bez jakichkolwiek śladów korozji. Posiada małe ślady wieloletniego użytkowania: gdzieniegdzie drobne ryski, małe odpryski lakieru. Przedni lewy błotnik ma wgniecenie na samym nadkolu. Tylny zderzak posiada drobne zarysowania na progu załadunkowym bagażnika. Na dachu widoczna jedna rysa o dł. około 10 cm. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada prawdopodobnie w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika we wzorowym stanie. Lampy przednie i tylne w doskonałym stanie, bez odprysków czy pęknięć.

Wnętrze jest kompletne, posiada różne drobne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka zachowana w dobrym stanie, nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Fabryczne dywaniki welurowe w przyzwoitym stanie, jednak dywanik kierowcy ma przetarcie przy pedale gazu. Materiał na boczkach drzwiowych jak w każdym B4 lekko odkleja się.

Felgi w stanie idealnym, jak nowe. Komplet nowych opon.

Koło zapasowe nieużywane, kompletny zestaw narzędzi w bagażniku.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem,
– komplet nowych opon Toyo Proxes,
– nowy akumulator.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.

Cena 15’800 PLN zawiera kompletne opłaty. Samochód odbierasz w tej cenie zatankowany do pełna, z tłumaczeniami dokumentów, pierwszym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC na 30 dni, gotowy do rejestracji w RP.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 791 515 905 (Michał),
+48 661 737 676 (Daniel).
Zapytania mailowe prosimy kierować pod info@klasykagatunku.pl.