KlasykaGatunku.pl

Audi A4 B6 2001 – SPRZEDANE

Audi A4 drugiej generacji wprowadzono na rynek w 2000 roku. Porównując z poprzednikiem, powiększono wymiary zewnętrzne, powiększono wnętrze, zmodyfikowano zawieszenie, które składało się teraz z elementów wykonanych z aluminium. W efekcie uzyskano nieco lepszy komfort i właściwości jezdne, a na standardowym wyposażeniu znalazły się takie elementy, jak ESP i boczne poduszki powietrzne. Dziś Audi A4 B6 z przebiegiem jedynie 80 tys. km, z 2 litrową jednostką pod maską, to propozycja dla ludzi mających sentyment do modelu albo po prostu poszukujących trwałego, bezpiecznego i zdrowego auta średniej klasy z przełomu wieków.

Audi A4 B6
Rok produkcji: 2001
Pojemność silnika: 1984 ccm
Moc silnika: 96 kW / 131 KM
Przebieg: 79,462 km
Skrzynia biegów: manualna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi A4 B6 w kolorze zielonym z szarą materiałową tapicerką. Sprowadzone z Peine, Niemcy, od spadkobiercy pierwszego właściciela (ur. 1937). Zachowane w bardzo dobrym stanie z drobnymi śladami użytkowania. Minimalny przebieg 79 tysięcy kilometrów. Kompletna dokumentacja serwisowa, książka oraz stos rachunków, wydruków opatrzonych datami i przebiegami. Dwa kluczyki z pilotem.

Nadwozie w bardzo dobrym stanie, wolne od korozji czy uszkodzeń. Jeśli ma to dla kogoś znaczenie posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód i wnęki nadkoli zachowane w stanie bardzo dobrym. Szyby wszystkie oryginalne. Komora silnika we wzorowym stanie. Lampy przednie i tylne w doskonałym stanie, bez odprysków czy pęknięć.

Wnętrze jest kompletne, posiada minimalne ślady użytkowania. Materiałowa tapicerka zachowana w bardzo dobrym stanie, nie ma żadnych przetarć czy uszkodzeń. Brak pękniętych czy poniszczonych plastików. Dywaniki jak nowe, drugi komplet w bagażniku.

Felgi w stanie idealnym, prawie jak nowe. Komplet dobrych opon letnich.

Wykonane prace:
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w-40, poprzedzona płukaniem silnika preparatem Liqui Moly,
– nowy filtr powietrza,
– nowy filtr kabinowy,
– nowy filtr paliwa,
– świeży płyn chłodniczy,
– nowe świece Beru,
– wymieniony króciec wody,
– nowy bagnet oleju.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.