KlasykaGatunku.pl

Audi A6 4.2 Avant C5 2000 – SPRZEDANE

Był czas, gdy wszyscy celowali w używane auta, które tylko miały dwójkę z przodu w roczniku. To świadczyło o tym, że auto jest świeże, lepsze, bardziej aktualne. Teraz już od tego czasu upłynęły blisko dwie dekady i powoli i takie auta nazywane mogą być już youngtimerami. Audi A6 4.2 Avant C5 może jednak zaoferować coś więcej. Nie tylko przepastne wnętrze i napęd quattro, ale i silnik 4,2 l V8, który nawet w ultra ciężkim Phaetonie robił robotę, a co dopiero w kilkaset kilogramów lżejszym kombi. Ten egzemplarz dodatkowo uwodzi doskonałą kolorystyką, faktem użytkowania tylko przez jednego właściciela ze Szwajcarii, stałym serwisem i jedynie niewielkimi śladami zużycia. Do długich podróży, wciąż to auto wymarzone, a cena jest bardzo zachęcająca.

Audi A6 4.2 Avant C5
Rok produkcji: 2000
Pojemność silnika: 4172 ccm
Moc silnika: 220 kW / 300 KM
Przebieg: 242,442 km
Skrzynia biegów: automatyczna

Przedmiotem sprzedaży jest Audi A6 Avant Quattro w kolorze granatowym z granatowo-beżową skórzaną tapicerką. Sprowadzone z St. Gallen, Szwajcaria. Zakupione w niemieckim salonie przez firmę z Berlina a następnie przerejestrowane na firmę z St. Gallen. Przez 18 lat użytkowane przez jednego kierowcę. Zachowane w dobrym stanie z normalnymi śladami użytkowania i upływu czasu. Wraz z samochodem pełna dokumentacja serwisowa, książka serwisowa, rachunki za naprawy, książka badań spalin “Abgas” ze spisywanym przebiegiem średnio co dwa lata. Ostatni wpis w książce serwisowej przy przebiegu 221,084 km dnia 12.01.2016, w książce „Abgas” przy przebiegu 235,700 km dnia 30.08.2018.

Nadwozie nie posiada korozji. Widoczne są jedynie normalne ślady użytkowania takie jak drobne rysy, odpryski lakieru od kamieni w przedniej części nadwozia. Jeśli to dla kogoś istotne posiada w większości wciąż fabryczny lakier. Spód auta i wnęki nadkoli zachowane w stanie dobrym, bez widocznego nalotu rdzy. Zderzaki nie posiadają obcierek.

Wnętrze jest kompletne, bez większych śladów zużycia. Skórzana tapicerka zachowana w bardzo ładnym stanie z drobnymi śladami użytkowania szczególnie na fotelu kierowcy. Kierownica i lewarek bez nadmiernego zużycia. Przyciski nie są powycierane. Oryginalne radio z nawigacją w pełni sprawne.

Wyposażenie bagażnika kompletne. Tapicerka nie posiada uszkodzeń. Koło zapasowe nieużywane, zestaw narzędzi.

Wykonane prace:
– wymiana uszczelek pokryw zaworów,
– wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem na Motul 5w30, poprzedzone płukaniem silnika preparatami Liqui Moly,
– nowe przednie sprężyny zakupione w ASO Audi,
– wymiana płynu chłodniczego i termostatu,
– nowe pióra wycieraczek przód i tył.

Gwarantujemy prawdziwość przebiegu w każdym z naszych samochodów.