Audi A8 4.2 Quattro D2 2000 – SPRZEDANE

Audi A8 D2 to był samochód, którym niemiecki producent po raz pierwszy dopadł konkurencję w segmencie samochodów luksusowych. Nie tylko stworzył równie dobry wóz, ale i zaoferował coś więcej. Pierwsze rzecz – napęd quattro. Dziś obie osie napędzają wszyscy, ale w roku debiutu modelu A8 D2 – 1994 – nie oferowała tego ani S klasa Mercedesa, ani seria 7 od BMW. Druga sprawa – ASF – to pierwszy na świecie seryjnie produkowany samochód, którego konstrukcja została w pełni wykonana z aluminium, dzięki czemu na masie oszczędzono kilkaset kilogramów. To były lata, kiedy Audi reklamowało hasło „Vorsprung durch Technik” – „przewaga dzięki technice”, a flagowy model był prawdziwym popisem technologicznych możliwości. Po upływie dwóch dekad ten model wciąż może robić świetne wrażenie. Grunt, by był we właściwych rękach, ale ten poliftowy egzemplarz sprowadzony ze Szwajcarii wygląda bardzo obiecująco.

Audi A8 4.2 Quattro D2
Rocznik: 2000
Przebieg: 179950 km
Pojemność: 4172 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 309 KM

Przedmiotem sprzedaży jest Audi A8 D2 Quattro w kolorze niebieski metalik z beżową skórzaną tapicerką. Data produkcji: 12.2000 / 1 rejestracji 08.01.2001. Sprowadzony z Genewy w Szwajcarii w 2021 r. od pierwszego właściciela. Zachowane w bardzo dobrym stanie z minimalnymi śladami użytkowania. Wraz z samochodem dokumentacja serwisowa, 3 kluczyki.

Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada korozji ani innych widocznych mankamentów, jedynie normalne ślady użytkowania. Zderzak przedni posiada otarcie plastiku. Lampy wyglądają prawie jak nowe. Spód auta, komora silnika i wnęki nadkoli w stanie bardzo dobrym.

Wnętrze jest kompletne, posiada jedynie drobne ślady użytkowania. Skórzana tapicerka jest utrzymana w bardzo dobrym stanie, nie posiada uszkodzeń. Wyposażenie bagażnika kompletne.

Felgi w stanie bardzo dobrym, bez uszkodzeń. Komplet opon letnich w stanie idealnym z 2019 r.

Wykonane prace po sprowadzeniu:
– wymiana oleju w silniku oraz nowe filtry,
– nowe czujniki poziomowania xenonu,
– naprawa centralnego zamka.

Audi sprawne, w bardzo dobrym stanie, jeździ wyśmienicie.
Auto po opłatach, gotowe do rejestracji.

Pełna oferta ADEPT CARS na Facebooku.