Audi A8 D2 2000 – 38500 PLN – Bojadła

Przełom XX i XXI wieku to czas, kiedy nikt nie miał wątpliwości, że Audi dołączyło do pierwszej ligi wśród samochodów reprezentacyjnych. To Audi A8 D2 jako nowe służyło jako limuzyna w niemieckim ministerstwie zdrowia. Właśnie dlatego otrzymało wyposażenie w postaci dwóch telefonów z przodu i z tyłu, na wyposażeniu jest nawet fax. Przez cały okres eksploatacji auto było obsługiwane serwisowo w ASO, dzięki czemu można mieć nadzieję, że i teraz bólu głowy nie przysporzy.

Audi A8 D2
Rocznik: 2000
Przebieg: 272265 km
Pojemność: 4200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 310 KM

Cena: 38500 PLN

Posiadam do sprzedaży Audi A8 D2 polift 4.2 benzyna 310 KM. Samochód sprowadzony z Niemiec z pełną historią serwisową, od samego początku do dzisiejszego dnia. Został wyprodukowany pod koniec 2000 roku, a jego pierwszym właścicielem przez 3 lata było niemieckie ministerstwo zdrowia. Następnym i zarazem ostatnim właścicielem była również państwowa firma „CBC companies and business”.

Z racji tego, że był to samochód reprezentacyjny, posiada bardzo bogate wyposażenie. W tym egzemplarzu znajdują się dwa telefony z przodu i z tyłu oraz fax w podłokietniku, tylna kanapa jest w pełni regulowana elektrycznie.

A8 zachowana jest w idealnym stanie technicznym, jeżeli chodzi o stan wizualny to tylko jeden element był lakierowany powtórnie, bez szpachli, poza tym na całym aucie oryginalny lakier w bardzo dobrej kondycji. Wnętrze auta zachowane w idealnym stanie. Posiadam do auta cały stos faktur z serwisu oraz większość wydruków z niemieckiego przeglądu TUV (który jest jeszcze ważny do listopada tego roku). Samochód kompletnie wszystko miał robione w serwisie, nawet pióra wycieraczek były zmieniane w ASO.

Po sprowadzeniu okazało się, że samochód miał problem ze skrzynią biegów, dlatego też skrzynia została zregenerowana w profesjonalnym warsztacie, na co są dokumenty i gwarancja.

Podsumowując, jeżeli ktoś szuka auta do kolekcji, którego wartość będzie szybko rosła, w który nie trzeba wkładać pieniędzy, jest zachowany w oryginalnym i idealnym stanie, z pełną historią serwisową i ciekawą historią pochodzenia, to zapraszam serdecznie do kontaktu.

Telefon: +48 606 739 985
Miejscowość: Bojadła